Wygraj kurs haftu w Krakowie! – rozstrzygnięcie

W lutym Szkoła haftu dla pań i panów Złote Rączki zaprasza początkujących „krzyżykowców” na weekendowe edycje kursu Haft krzyżykowy: gry wideo na koszulkach. Rusza też nowy kurs Kochaj i haftuj!, przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych. Warsztaty odbywają się w Krakowie.

Mamy dla Państwa dwa bony na warsztaty: jeden na warsztaty Gry wideo na koszulkach i jeden na Kochaj i haftuj! Wygrają dwie osoby, które udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie: Jak chciałbyś wykorzystać umiejętności zdobyte podczas kursu haftowania?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem, nazwą wybranego kursu i jego terminem czekamy do 8 lutego pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł wiadomości prosimy wpisać: Złote Rączki.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: kurs haftu otrzymuje Agata Ogórek. Gratulujemy!

Szkoła haftu dla pań i panów „Złote rączki” w Krakowie (źródło: materiały szkoły)

Szkoła haftu dla pań i panów „Złote rączki” w Krakowie (źródło: materiały szkoły)

Haft krzyżykowy: gry wideo na koszulkach – dla początkujących (i nie tylko)

Bohaterowie kultowych gier video z lat 80. zamienią się w haftowane krzyżykowe wzory. Space Invader, Pacman i Mario Bros powrócą jako hafty na koszulkach. Uczestnicy będą haftowali muliną klasyczne krzyżyki na specjalnej, wypruwanej kanwie ze wzorów japońskiego hafciarza Makoto Ozu.

Terminy (jeden do wyboru):

  • 13 lutego, godz. 11.00–14.00
  • 27 lutego, godz. 11.00–14.00

Złote rączki zapewniają wszelkie materiały poza koszulką – trzeba przynieść własną.

Kochaj i haftuj! – dla tych, którzy nigdy nie mieli igły w ręce oraz dla tych już haftujących

Dla początkujących serwetka na rozgrzewkę, a dla doświadczonych róża na majtkach. Należy zabrać własne majtki bądź majtki dla osoby, którą pragnie się obdarować. Niech żyje miłość!

Terminy (jedna grupa do wyboru):

  • 1. grupa – od 15 lutego
  • 2. grupa – od 17 lutego

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Kurs to w sumie cztery spotkania po trzy godziny każde.

Złote rączki zapewniają wszelkie materiały.

Szkoła haftu dla pań i panów Złote rączki to miejsce spotkań różnych ludzi. Kobiet, mężczyzn pochodzących z różnych miejsc, pracujących w różnych zawodach, których łączy pasja haftowania, spotykania się, rozwijania się, różnienia się. Złote rączki uczą rzemiosła – tradycyjnych technik haftu płaskiego – dzielą się swoimi doświadczeniami oraz opracowują teorię haftu.

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Szkoła haftu dla pań i panów Złote rączki