Wygraj zaproszenie na spektakl Klub Hipochondryków w Teatrze Syrena – rozsztrzygnięcie

14, 18 i 19 września w warszawskim Teatrze Syrena można będzie obejrzeć spektakl Klub Hipochondryków w reżyserii Wojciecha Malajkata. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy jedno podwójne zaproszenie na spektakl 14, 18 i 19 września.

Aby wygrać bilety należy napisać która kreacja (teatralna bądź filmowa) w aktorskim dorobku Wojciecha Malajkata zapadła Pani/Panu najbardziej w pamięci.

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesłać na adres: konkurs@o.pl. W tytule proszę wpisać Klub Hipochondryków.

Rozstrzygnięcie. Podwójne zaproszenia na spektakl otrzymują:

  • Jacek Kwinta – 14 września
  • Katarzyna Ewert – 18 września
  • Ela Jafa – 19 września

Gratulujemy!

„Klub Hipochondryków”, plakat (źródło: materiały prasowe teatru)

„Klub Hipochondryków”, plakat (źródło: materiały prasowe teatru)

Komedia, która od czasu premiery cieszy się dużą popularnością. Zręcznie i dowcipnie napisany tekst, a co ważne interesująco wyreżyserowany i brawurowo zagrany przez znakomitych aktorów.

Tematem przewodnim jest hipochondria, a dokładniej zmagania z urojonymi chorobami trzech panów w momencie przekroczenia przez nich, magicznej dla każdego mężczyzny, granicy czterdziestych urodzin. Antykwariusz Leo oraz dwóch architektów – Ken, będący w trakcie rozwodu i Tom, mężczyzna z przeszłością amanta, prześcigają się między sobą w wymyślaniu nowych dolegliwości. Zmagają się z własną słabością, jaką jest niemożność pogodzenia z upływającym czasem. Całość, przedstawiona z dystansem i ciepłą ironią, wywołuje śmiech i wzbudza zrozumienie zwłaszcza wśród męskiej części publiczności.

reżyseria: Wojciech Malajkat
scenografia: Allan Starski
kostiumy: Wiesława Starska
muzyka: Zbigniew Zamachowski
aranżacje: Andrzej Jagodziński
światło: Michał Englert
ruch sceniczny: Aleksandra Wojtanowicz
asystent reżysera, sufler: Renata Domagała
inspicjent: Łukasz Barszcz
Występują: Zbigniew Zamachowski, Piotr Polk, Wojciech Malajkat, Magdalena Wołłejko, Piotr Siejka, Marta Walesiak, Marcin Piętowski, Albert Osik

Klub Hipochondryków
14, 18, 19 września 2012 roku, godz. 19.00
Teatr Syrena
Warszawa