Wygraj zaproszenie na Weekend na Scenie Współczesnej! – rozstrzygnięcie

21-22 marca warszawska Scena Współczesna zaprasza na spektakl Historia w Skróconej Wersji.

Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na spektakl 21 lub 22 marca o godz. 19.00. Wygra pierwszy czytelnik, który prześle swoje dane (imię i nazwisko) oraz wybraną datę na adres: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Scena Współczesna. Na pozostałe osoby biorące udział w konkursie czekają bilety w specjalnych cenach – po 25 złotych.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane od użytkowników, którzy uprzednio polubią profil O.pl na Facebooku.
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zaproszenie wygrywa Weronika Wójcicka. Gratulujemy!
Osoby z możliwością zakupu tańszych biletów (po 25 zł): Michał Mielnik, Kasia Solecka, Justyna Sosnowska, Maciej Gaj, Karol Wojda, Maciej Pęksa, Tomasz Wlizło.

„Historia w Skróconej Wersji” (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Historia w Skróconej Wersji” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spektakl opowie o najważniejszych wydarzeniach z dziejów ludzkości z poczuciem humoru i niesztampowym spojrzeniem na historię. Aktorzy zaproszą widzów w niezwykłą podróż teatralnym wehikułem czasu i przeprowadzą przez miejsca będące symbolami minionych epok.

Wsiądź z aktorami do teatralnego wehikułu czasu i prześledź najważniejsze wydarzenia w dziejach ludzkości. Humorystyczny przegląd przełomowych dla świata momentów ukaże historię z nowej perspektywy i doprowadzi ją do końca.

Historia w Skróconej Wersji
21 i 22 marca 2015 r., godz. 19.00
Wszystkie spektakle odbywają się w SCEKu przy ulicy Jezuickiej 4 w Warszawie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Scena Współczesna w Warszawie