Wygraj zaproszenie na Letni Festiwal Filmowy w Zamościu!

Od 12 do 18 sierpnia 2011 r. w Centrum Kultury Stylowy w Zamościu trwać będzie XII Letni Festiwal Filmowy. Organizatorzy zaprezentują ponad 30 filmów w pięciu różnorodnych cyklach programowych.

Wśród osób, które napiszą do nas na adres konkurs@o.pl, rozlosujemy jednoosobową wejściówkę konkursową. Mamy dla Państwa jedno zaproszenie na seans Portier z Hotelu Atlantic z muzyką na żywo 14 sierpnia o godzinie 19.00.

Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia.

XII Letni Festiwal Filmowy - plakat (udostępniony przez organizatora)
XII Letni Festiwal Filmowy – plakat (udostępniony przez organizatora)

Tegoroczny festiwal połączony będzie z pierwszymi urodzinami kina, które w nowym obiekcie funkcjonuje już rok. Podczas festiwalowego tygodnia na widzów czekają: wieczorne projekcje na Rynku Wielkim w Zamościu, spotkania z zaproszonymi twórcami i prelegentami, seans filmowy z muzyką na żywo, zróżnicowana oferta filmowa, w której uwzględnieni zostaną również najmłodsi widzowie.

Na czas tegorocznego festiwalu przygotowano kilka zróżnicowanych cykli, które pozwolą zapoznać, czy też zaznajomić widza z istotnymi wydarzeniami i zjawiskami filmowymi. W ofercie XII Letniego Festiwalu Filmowego znajdą się Festiwalowe Rekomendacje, będące przypomnieniem filmów nagradzanych na festiwalach polskich i światowych.

Na liście rekomendowanych znajdą się: Jak zostać królem, reż. T. Hooper; Ludzie Boga, reż. X. Beauvois. Nad morzem, reż. P. González-Rubio, Jak spędziłem koniec lata, reż. A. Popogrebsky, Młyn i krzyż L. Majewskiego,Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł, reż. A. Krauzego oraz Essential Killing J. Skolimowskiego.

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR