Wygraj zaproszenie na Letni Festiwal Filmowy w Zamościu!

Od 12 do 18 sierpnia 2011 r. w Centrum Kultury Stylowy w Zamościu trwać będzie XII Letni Festiwal Filmowy. Organizatorzy zaprezentują ponad 30 filmów w pięciu różnorodnych cyklach programowych.

Wśród osób, które napiszą do nas na adres konkurs@o.pl, rozlosujemy jednoosobową wejściówkę konkursową. Mamy dla Państwa jedno zaproszenie na seans Portier z Hotelu Atlantic z muzyką na żywo 14 sierpnia o godzinie 19.00.

Na zgłoszenia czekamy do 13 sierpnia.

XII Letni Festiwal Filmowy - plakat (udostępniony przez organizatora)
XII Letni Festiwal Filmowy – plakat (udostępniony przez organizatora)

Tegoroczny festiwal połączony będzie z pierwszymi urodzinami kina, które w nowym obiekcie funkcjonuje już rok. Podczas festiwalowego tygodnia na widzów czekają: wieczorne projekcje na Rynku Wielkim w Zamościu, spotkania z zaproszonymi twórcami i prelegentami, seans filmowy z muzyką na żywo, zróżnicowana oferta filmowa, w której uwzględnieni zostaną również najmłodsi widzowie.

Na czas tegorocznego festiwalu przygotowano kilka zróżnicowanych cykli, które pozwolą zapoznać, czy też zaznajomić widza z istotnymi wydarzeniami i zjawiskami filmowymi. W ofercie XII Letniego Festiwalu Filmowego znajdą się Festiwalowe Rekomendacje, będące przypomnieniem filmów nagradzanych na festiwalach polskich i światowych.

Na liście rekomendowanych znajdą się: Jak zostać królem, reż. T. Hooper; Ludzie Boga, reż. X. Beauvois. Nad morzem, reż. P. González-Rubio, Jak spędziłem koniec lata, reż. A. Popogrebsky, Młyn i krzyż L. Majewskiego,Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł, reż. A. Krauzego oraz Essential Killing J. Skolimowskiego.