Wygraj zaproszenie na koncerty Mikromusic w czterech miastach Polski – rozstrzygnięcie konkursu!

Na początek grudnia 2011 r. grupa Mikromusic zaplanowała pierwszą część akustycznej trasy koncertowej po Polsce. Zespół zagra w Toruniu, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Druga część trasy planowana jest na przełom lutego i marca. Początkiem przyszłego roku ukaże się także pierwszy album koncertowy zespołu. Takie oto plany na najbliższe miesiące roztacza przed sobą Mikromusic.

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na każdy z koncertów, w czterech miastach Polski. Wystarczy napisać do nas na adres konkurs@o.pl, w temacie maila  wpisując miasto, do którego chcą Państwo udać się na koncert.

Kto pierwszy ten lepszy!

Toruń – 8 grudnia 2011 r., godz. 20.00 – Joanna Zientek
Klub ENERDE, ul. Browarna 6

Warszawa – 9 grudnia 2011 r., godz. 20.00 – Wioleta Bąk-Fasczczewska
Klub Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3

Łódź – 10 grudnia 2011 r., godz. 19.30 – Tomasz Szczęsny
Klub Luka, ul. Zgierska 26 A

Wrocław – 11 grudnia 2011 r., godz. 19.00 (w ramach Ethno Jazz Festival) – Jacek Jagła
Synagoga pod Białym Bocianem, ul. Pawła Włodkowica 7

Mikromusic akustycznie fot. Bartosz Maz

Mikromusic akustycznie fot. Bartosz Maz

Od kilku tygodni członkowie zespołu Mikromusic, na czele z uroczą wokalistką Natalią Grosiak, przygotowują się do trasy koncertowej, której tegoroczna odsłona rozpocznie się 8 grudnia w klubie Enerde w Toruniu, a zakończy występem 11 grudnia we wrocławskiej Synagodze pod Białym Bocianem w ramach Ethno Jazz Festivalu.

Muzycy Mikromusic już od miesiąca w twórczej atmosferze pracują nad nowymi brzmieniami swoich piosenek. Na nowo opracowują dawno już niegrane utwory z pierwszej i drugiej płyty, jednak w zupełnie świeżych, akustycznych aranżacjach. Efektów ich twórczych zmagań będzie miała okazję wysłuchać publiczność zgromadzona w grudniu czterech polskich miastach, podczas jesiennych koncertów z serii Mikromusic akustycznie. Kolejne koncerty odbędą się podczas drugiej części trasy w lutym i marcu przyszłego roku.