Wygraj zaproszenie na koncert Mikromusic w Katowicach – rozstrzygnięcie konkursu!

11 lutego 2012 roku o godz. 20.00 w Klubie Katafonia w Katowicach odbędzie się koncert zespołu Mikromusic, koncert odbędzie się w ramach akustycznej odsłony trasy koncertowej zespołu.

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na katowicki koncert. Aby go zdobyć trzeba napisać na adres konkurs@o.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Podaj tytuły trzech płyt nagranych przez zespół Mikromusic.

Laureatką konkursu została Natalia Olchawa.

Gratulujemy!

„Mikromusic akustycznie” (źródło: materiały prasowe)

„Mikromusic akustycznie” , fot. Bartosz Maz (źródło: materiały prasowe)

Pomysł koncertów akustycznych zrodził się przy okazji zaproszenia zespołu na Ethno Jazz Festival we Wrocławiu. Instrumentarium zostało zastąpione na akustyczne odpowiedniki, czyli gitarę elektryczną, akustyczny bas, a czasem kontrabas, fortepian i organy Hammonda. Podczas pierwszej części trasy publiczność bardzo doceniła urozmaicone wersje utworów – także tych od dawna już niegranych, jak i sentymentalny, ale jednocześnie energetyczny klimat. Trasa cieszy się też pozytywnymi opiniami recenzentów.

Twórczość Mikromusic to spójne połączenie różnych stylów, nienachalne teksty i jakże hipnotyzujący głos wokalistki Natalii Grosiak. Jest to mieszanka pozwalająca na prawdziwe odprężenie i znalezienie się w mikroklimacie tej formacji. Utwory są wyrazem niepowtarzalnej osobowości zespołu, która doskonale łączy między innymi jazz, trip hop, pop i rock w jedną, oryginalną całość, pozostając przy tym w głównym nurcie jakim jest stylistyka nu-jazzowa. Siła talentu, niepowtarzalne aranżacje i doskonały kontakt z publicznością tworzą nową jakość polskiej muzyki i sprawiają, że koncerty Mikromusic są niezapomnianym przeżyciem.

„Mikromusic akustycznie” (źródło: materiały prasowe)

„Mikromusic akustycznie”, fot. Bartosz Maz (źródło: materiały prasowe)

KATOWICE 11.02.2012 godz. 20.00
Klub Katafonia, ul. Mariacka 18a