Wygraj zaproszenie na film “Nic do ocalenia”!

4 czerwca 2011 roku w Krakowskim Centrum Kinowym Ars odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu Nic do ocalenia, reż. Dany Boon.

Wśród osób, które napiszą na adres: konkurs@o.pl, rozlosujemy podwójne zaproszenie na pokaz w kinie Ars. Na zgłoszenia czekamy do 2 czerwca.

Podwójne zaproszenia otrzymują: Janusz Kawalec, Kinga Siewior. Gratulujemy!

Plakat filmu "Nic do ocalenia"

Plakat filmu "Nic do ocalenia"

1 styczeń 1993 roku – Zniesienie granic celnych w UE. Dwóch agentów służby celnej – jeden Belg i jeden Francuz – dowiaduje się, że ich posterunki graniczne, ta w francuskim Courquain i ta w belgijskim Koorkin, niedługo znikną.

Frankofobiczny ze strony ojca, zagorzały agent belgijskiej służby celnej, Ruben Vandevoorde zostaje zmuszony do stworzenia pierwszego mobilnego francusko-belgijskiego posterunku granicznego.

Jego francuski partner, Mathias Ducatel, odbierany przez Rubena, jako odwieczny wróg, jest potajemnie zakochany w siostrze Rubena. Wywołując szok otoczenia, zgadza się zostać partnerem Vandevoorde’a, aby patrolować razem bezdroża po obu stronach zniesionej granicy, w specjalnym pojeździe międzynarodowej jednostki celnej – rozpadającym się Renault Sedanie.

Reżyseria: DANY BOON
Scenariusz oryginalny - DANY BOON
Muzyka - PHILIPPE ROMBI
Czas trwania: 105 minut