Wygraj zaproszenie do teatru! – rozstrzygnięty

17 czerwca 2010 roku w Krakowie rozpoczęła się V edycja Festiwalu Młoda Scena Letnia. Teatr Nowy, po blisko dwumiesięcznej przerwie, wznawia działalność repertuarową. Młodą Scenę Letnią otworzył premiera spektaklu Novecento.

W dniach od 26 do 27 czerwca o godz. 19.15 w Teatrze Nowym w Krakowie będzie można zobaczyć spektakl Griga wg A. Czechowa w reż. Piotra Siekluckiego.

Dla dwóch pierwszych osób, które napiszą na adres konkurs@o.pl mamy do rozdania dwa podwójne zaproszenia na ten spektakl. W mailu proszę podać imię i nazwisko oraz dzień w jaki chcieliby Państwo wybrać się na przedstawienie.

Podwójne zaproszenia na spektakl otrzymują: Lucyna Malec i Michalina Pieczonka. Serdecznie gratulujemy!

"Griga", fot. archiwum Teatru Nowego w Krakowie

"Griga", fot. archiwum Teatru Nowego w Krakowie

Griga
Spektakl wg opowiadań Antoniego Czechowa, reż. Piotr Sieklucki
Obsada: Dominik Nowak, Aneta Wirzinkiewicz/Katarzyna Chlebny, Piotr Sieklucki

Siedzimy koło nich i słuchamy o ich szczęściu i nieszczęściu, stajemy się gościem na tych urodzinach. Wszystko, co dzieje się na scenie, jest przesiąknięte tym, co zwiemy rosyjską duszą, tą tęsknotą, która może kazać wsiąść na koń i jechać bez celu, a naszym bohaterom każde pić bez końca. A jednocześnie Griga to nie smętne opowiadania, ale tryskająca humorem historia jednego spotkania. Widz wprowadzony w wesoły nastrój (również za sprawą częstowanej wódki) nie ma wyjścia – musi dobrze się bawić. A więc bawmy się!