Odpowiedz na pytanie i wygraj zaproszenie na koncert Agnieszki Grochowicz i Krzysztofa Łochowicza – rozstrzygnięcie konkursu!

6 lipca 2011 roku w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie rozpocznie się projekt Nieuchwytne… Koncert na każdą środę lipca.

Mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia na koncert Agnieszki Grochowicz i Krzysztofa Łochowicza. Wystarczy napisać na adres konkurs@o.pl i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe: Jaka piosenka Agnieszki Grochowicz zdobyła pierwsze miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków?

Podwójne zaproszenie na koncert wygrywają: Agnieszka Polesiak oraz Marek Badowski.

Gratulujemy!

Agnieszka Grochowicz (materiały udostępnione przez organizatora)

Agnieszka Grochowicz (materiały udostępnione przez organizatora)

6 lipca, godz. 19.00
Człowiek, który się boi
Agnieszka Grochowicz i Krzysztof Łochowicz

Projekt koncertowy Człowiek, który się boi to inicjatywa artystyczna warszawsko-krakowskiej wokalistki, aktorki, autorki tekstów Agnieszki Grochowicz z towarzyszeniem znakomitego gitarzysty Krzysztofa Łochowicza. Jest to projekt oparty na współczesnych ambitnych, autorskich tekstach piosenek przyglądających się różnym stanom emocjonalnym uniwersalnym dla każdego człowieka w niejednokrotnie zaskakujący sposób. Z punktu widzenia muzycznego, jest to autorski mariaż gatunków muzycznych, w którym rozróżnić będzie można wpływy muzyki elektronicznej, alternatywnej, jazz-rockowej, a także bluesowej zarówno w wydaniu akustycznym, jak i elektrycznym. Autorami muzyki są Agnieszka Grochowicz, Ewa Kornecka oraz Mariusz Oziu Orzechowski.

AGNIESZKA GROCHOWICZ – wokalistka, autorka tekstów piosenek i muzyki. Stypendystka Miasta Krakowa, laureatka licznych festiwali piosenki. Ma na koncie pierwsze miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków oraz na liście Studenckiego Studia Radiowego Egida z Katowic z autorskim utworem Kołysanka Niestosowne Sny, a także udział, ze swoimi piosenkami, w licznych audycjach radiowych. Koncertowała m.in. w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie, Składzie Butelek w Warszawie, Teatrze im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, w Piwnicy pod Baranami, Loch Camelot, Harris Piano Jazz Bar.

KRZYSZTOF ŁOCHOWICZ - gitarzysta, kompozytor, aranżer. Laureat nagród indywidualnych m.in. festiwalu Fama w Świnoujściu i Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami polskiej estrady, jak m.in. Grażyna Łobaszewska, Lora Szafran, Anna Serafińska, Renata Przemyk, Joanna Lewandowska, Marek Bałata, Mariusz Lubomski. Z Jackiem Kitą można go usłyszeć w spektaklu Bagdad Cafe w reż. Krystyny Jandy w Teatrze Polonia w Warszawie. Współzałożyciel zespołu Dziewczyny, gra także z zespołem Ms. No One. Autor aranżacji i kierownik muzyczny spektaklu Leningrad w reż. Łukasza Czuja oraz koncertu Krzyk Wolności. Za muzykę do filmu Wieczny finał Izabeli Bartosik otrzymał nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Animowanych OFAFA (Kraków 2004).