Odpowiedz na pytanie i wygraj zaproszenie na koncert Agnieszki Grochowicz i Krzysztofa Łochowicza – rozstrzygnięcie konkursu!

6 lipca 2011 roku w Śródmiejskim Ośrodku Kultury w Krakowie rozpocznie się projekt Nieuchwytne… Koncert na każdą środę lipca.

Mamy dla Państwa 2 podwójne zaproszenia na koncert Agnieszki Grochowicz i Krzysztofa Łochowicza. Wystarczy napisać na adres konkurs@o.pl i prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe: Jaka piosenka Agnieszki Grochowicz zdobyła pierwsze miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków?

Podwójne zaproszenie na koncert wygrywają: Agnieszka Polesiak oraz Marek Badowski.

Gratulujemy!

Agnieszka Grochowicz (materiały udostępnione przez organizatora)

Agnieszka Grochowicz (materiały udostępnione przez organizatora)

6 lipca, godz. 19.00
Człowiek, który się boi
Agnieszka Grochowicz i Krzysztof Łochowicz

Projekt koncertowy Człowiek, który się boi to inicjatywa artystyczna warszawsko-krakowskiej wokalistki, aktorki, autorki tekstów Agnieszki Grochowicz z towarzyszeniem znakomitego gitarzysty Krzysztofa Łochowicza. Jest to projekt oparty na współczesnych ambitnych, autorskich tekstach piosenek przyglądających się różnym stanom emocjonalnym uniwersalnym dla każdego człowieka w niejednokrotnie zaskakujący sposób. Z punktu widzenia muzycznego, jest to autorski mariaż gatunków muzycznych, w którym rozróżnić będzie można wpływy muzyki elektronicznej, alternatywnej, jazz-rockowej, a także bluesowej zarówno w wydaniu akustycznym, jak i elektrycznym. Autorami muzyki są Agnieszka Grochowicz, Ewa Kornecka oraz Mariusz Oziu Orzechowski.

AGNIESZKA GROCHOWICZ – wokalistka, autorka tekstów piosenek i muzyki. Stypendystka Miasta Krakowa, laureatka licznych festiwali piosenki. Ma na koncie pierwsze miejsce na Alternatywnej Liście Przebojów Radia Kraków oraz na liście Studenckiego Studia Radiowego Egida z Katowic z autorskim utworem Kołysanka Niestosowne Sny, a także udział, ze swoimi piosenkami, w licznych audycjach radiowych. Koncertowała m.in. w Centralnym Basenie Artystycznym w Warszawie, Składzie Butelek w Warszawie, Teatrze im. Agnieszki Osieckiej w Sopocie, w Piwnicy pod Baranami, Loch Camelot, Harris Piano Jazz Bar.

KRZYSZTOF ŁOCHOWICZ - gitarzysta, kompozytor, aranżer. Laureat nagród indywidualnych m.in. festiwalu Fama w Świnoujściu i Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Miał okazję współpracować z wieloma gwiazdami polskiej estrady, jak m.in. Grażyna Łobaszewska, Lora Szafran, Anna Serafińska, Renata Przemyk, Joanna Lewandowska, Marek Bałata, Mariusz Lubomski. Z Jackiem Kitą można go usłyszeć w spektaklu Bagdad Cafe w reż. Krystyny Jandy w Teatrze Polonia w Warszawie. Współzałożyciel zespołu Dziewczyny, gra także z zespołem Ms. No One. Autor aranżacji i kierownik muzyczny spektaklu Leningrad w reż. Łukasza Czuja oraz koncertu Krzyk Wolności. Za muzykę do filmu Wieczny finał Izabeli Bartosik otrzymał nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Filmów Animowanych OFAFA (Kraków 2004).

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR