Wygraj podwójne zaproszenie na spektakl “Mała Narracja” w Teatrze Studio!

15 maja 2011 roku o godz. 19.00 w Teatrze Studio w Warszawie będzie można zobaczyć przedstawienie Mała narracja w reżyserii Wojtka Ziemilskiego.

Wśród osób, które do 13 maja napiszą na adres: konkurs@o.pl, rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na spektakl.

Podwójne zaproszenie na spektakl otrzymuje: Marcin Jary

Gratulujemy!

Jesienią 2006 roku okazało się, że dziadek Wojtka Ziemilskiego, zasłużony wrocławianin hrabia Wojciech Dzieduszycki, przez wiele lat współpracował ze służbami bezpieczeństwa. Rodzina do dziś nie otrząsnęła się z tej wiadomości i próbuje dociec prawdy. Wojtek odpowiedział na tę sytuację inscenizacją w formie wykładu, łączącą osobistą opowieść, fakty historyczne, choreografię współczesną, wreszcie wielkie i małe narracje. Jego spektakl jest próbą skonfrontowania artystycznych wyborów artysty z historią, na którą nie miał żadnego wpływu.

O spektaklu-wykładzie Mała Narracja, pokazywanym dotychczas w wersji work-in-progress na wrocławskim festiwalu Zero Budget Festival oraz w ramach wykładów Nowego Teatru, napisano: Rzadko kiedy zdarza się oglądać dzieło sztuki jednocześnie precyzyjnie, po mistrzowsku pomyślane i wykonane, a przy tym emocjonalne i osobiste. (Jolanta Nabiałek, Teatralia)

czas trwania spektaklu: 50 minut
premiera: 20 marca 2010

Teatr Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza
Pałac Kultury i Nauki