Wygraj podwójne zaproszenie do Teatru Nowego – rozstrzygnięty

W dniach od 16 do 18 lipca w Teatrze Nowym w Krakowie będzie można zobaczyć przedstawienie Historie Petera Zelenki w reż. Piotra Siekluckiego.

Dla dwóch pierwszych osób, które podadzą nazwę festiwalu, w ramach którego przez wakacje można oglądać spektakle w Teatrze Nowym, mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na przedstawienie. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: konkurs@o.pl. W mailu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz dnia w jaki chcą Państwo zobaczyć spektakl.

Podwójne zaproszenia otrzymują:

Jerzy Martyniuk

Marian Golec

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!

"Historie Petera Zelenki"

"Historie Petera Zelenki"

Historie Petera Zelenki
wg dramatów i scenariuszy Petra Zelenki, reż. Piotr Sieklucki
Scenografia: Łukasz Błażejewski
Opracowanie muzyczne: Maciej Skuratowicz
Obsada: Katarzyna Chlebny, Marzena Ciuła, Hubert Bronicki, Adam Szarek, Andrzej Rozmus /Maciej Skuratowicz, Konrad Kosecki
obsada TV: Iwona Bielska, Edward Linde-Lubaszenko

Świat głównego bohatera (Hubert Bronicki) to kraina absurdu, gdzie mieszkający w szafie przyjaciel od kieliszka (Adam Szarek) potajemnie zabawia się z manekinem, ojciec (Edward Linde-Lubaszenko) dorabia przyglądając się seksualnym igraszkom sąsiadów-fetyszystów, zaś matka (Iwona Bielska) biega po mieście w kalesonach. Dodatkowo Piotra porzuca dziewczyna (Katarzyna Chlebny) a w jego coraz bardziej delirycznej codzienności zaczynają ożywać przedmioty. Mimo tych wszystkich absurdów jest w tym spektaklu prawda, która dotyka każdego z nas. Jaka? Przekonajcie się sami, poznając tę energetyzującą historię.

16, 17 i 18 lipca 2010 r. godz. 19.15