Wygraj podwójne zaproszenie do Teatru Nowego! – rozstrzygnięty

W dniach od 20 do 26 sierpnia 2010 roku w Teatrze Nowym w Krakowie będzie można zobaczyć koncert w reżyserii Piotra Siekluckiego pt.: Ćma.

Dla dwóch pierwszych osób, które napiszą na adres: konkurs@o.pl mamy przygotowane podwójne zaproszenia. Prosimy o podaniu w mailu danych osobowych oraz informacji w jaki dzień chcieliby państwo skorzystać z zaproszenia. Do wyboru: piątek (20 sierpnia) i niedziela 22 (sierpnia).

Zaproszenia otrzymują:

Janusz Babiński (piątek)
Mariusz Kowal (niedziela)

Gratulujemy!

Koncert "Ćma" w Teatrze Nowym w Krakowie

Koncert "Ćma" w Teatrze Nowym w Krakowie

Ćma to nowa muzyczna propozycja Teatru Nowego, który tym razem postanowił być producentem i wydać debiutancką płytę Jacka Stefanika. Spektakl muzyczny mający na celu promocję krążka debiutanta, to podróż w krainę muzyki nawiązującej do najlepszej tradycji brzmień rodem z Świetlickiego-Sojki-Maleńczuka. Ta niebagatelna muzyczna propozycja to próba zapisu wrażeń młodego artysty z ostatnich kilku lat. To historia miłości do kobiet, zdrad, romansów i knajp. Oryginalne słowa piosenek Oleksiewicza, kachon, trzy gitary i jeden z najlepszych głosów to podróż w najlepsze muzyczne tradycje. Ćma to nasze lęki nocne, koszmary, ale też lot ku światłu, które niekiedy parzy!

Koncert ĆMA
słowa piosenek Wojciech Oleksiewicz
kompozycje i wokal Jacek Stefanik
tekst i reżyseria Piotr Sieklucki
muzyka: zespół Jacka Stefanika