Wygraj debiut płytowy grupy Sinusoidal – Out of the Wall – rozstrzygnięcie konkursu!

20 września 2011 r. katalog płytowy Luna Music wzbogacił się o kolejne wydawnictwo - Out Of The Wall duetu Sinusoidal. Dla dwóch pierwszych osób, które napiszą na adres konkurs@o.pl, mamy dwa egzemplarze płyty!

Płyty Sinusoidal trafią do: Elżbiety Sip oraz Kamili Popiel.

Gratulujemy!

Sinusoidal Out of the wall (źródło: materiał prasowy wydawnictwa)

Sinusoidal Out of the wall (źródło: materiał prasowy wydawnictwa)

To druga płyta – jeśli za prawdziwy debiut uważać wydaną w czerwcu 2011 EP Sinusoidal – Michała Siwaka i Adrianny Styrcz. To, co w kilku miniaturach zapowiadała czerwcowa EP-ka, doczekało się muzycznego rozwinięcia na płycie. O ile jednak na EP Sinusoidal stawiał przede wszystkim na subtelny, ulotny klimat, Out Of The Wall wydaje się zdecydowanie bardziej zróżnicowany muzycznie.

Out Of The Wall to 11 kompozycji autorstwa Michała i Adrianny. Znajdziemy tu utwory zwiewne i delikatne ale też bujające, z trip-hopowym bitem i ambientalnym wyczuciem przestrzeni; zarówno pełne uroku dźwiękowe plamy, jak i piosenki o bardziej wyrazistych melodiach; subtelne, elektroniczne impresje, jak i kompozycje nie pozbawione jazzowych akcentów. A naturalnym spoiwem dla nich wszystkich jest oniryczny wokal Adrianny.

Całość brzmi bardzo eterycznie i oszczędnie, mnóstwo tu ciekawych harmonii, selektywnych zgrzytów i trzasków, syntetycznych bitów i analogowego ciepła.

Wykonawca: Sinusoidal
Płyta: Out Of the Wall
Premiera: 20 września 2011
Wydawca: Luna Music
Format: CD i Vinyl