Wygraj karnet na 9. Festiwal Krytyków Filmowych Kamera Akcja – rozstrzygnięcie

9. Festiwal Krytyków Sztuki Filmowej Kamera Akcja odbędzie się w Łodzi od 18 do 21 października. W programie ponad 80 filmów, w tym 50 pełnometrażowych i 25 premier z najlepszych światowych festiwali, panele dyskusyjne na tematy elektryzujące środowisko filmowe i kinomanów. Brzmi ciekawie? W naszym konkursie do wygrania mamy dla Was aż cztery karnety na wydarzenie! Jak je zdobyć?

W mailu wysłanym pod adres konkurs@o.pl wymieńcie trzech krytyków filmowych, którzy wezmą udział w tegorocznej edycji festiwalu. W treści wiadomości wpiszcie Kamera Akcja. Karnety otrzymają pierwsze cztery osoby, które napiszą do nas z poprawną odpowiedzią.

Uwaga! Weźmiemy pod uwagę wyłącznie zgłoszenia przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl.
Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Karnety otrzymują Państwo: Beata Radziłowska, Jakub Matusiak, Konrad Dimitrov, Krystyna Wesołowska

„Wyspa psów”, reż. Wes Anderson, 9. Festiwal Krytyków Filmowych Kamera Akcja (źródło: materiały prasowe organizatora)

„Wyspa psów”, reż. Wes Anderson, 9. Festiwal Krytyków Filmowych Kamera Akcja (źródło: materiały prasowe organizatora)

Tegoroczny Festiwal Kamera Akcja zagości w murach obchodzącej w tym roku swoje 70-lecie Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera. Publiczność będzie mogła brać udział w wydarzeniach festiwalu w trzech salach projekcyjnych Szkoły Filmowej – w tym słynnej sali kinowej im. Antoniego Bohdziewicza (KINO A), w której na co dzień funkcjonuje Kino Szkoły Filmowej programowane przez Festiwal Kamera Akcja. Główna sala będzie znajdować się w przestronnej, zmodernizowanej hali filmowej (KINO Z), która w grudniu ubiegłego roku została wyposażona w nowoczesny sprzęt kinowy do projekcji 4K. Seanse odbędą się także w sali kinowej wydziału aktorskiego (KINO H). W nowoczesnej sali dydaktycznej Szkoły Filmowej zrealizowany zostanie również bogaty program spotkań i warsztatów.

Organizator konkursu: O.pl