Wygraj bilety na koncert Cities Aviv! – rozstrzygnięcie

Przyszłość hip-hopu pochodzi z Memphis! 1 grudnia na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki wystąpi Cities Aviv – amerykański raper, który zaskakuje szeroką skalą inspiracji. W jego muzyce znajdą coś dla siebie miłośnicy jazzu, elektroniki oraz nowofalowego rocka. Mamy dla Was 3 podwójne bilety na koncert!

Jak je zdobyć? Napiszcie nam kto ukrywa się pod pseudonimem „Cities Aviv”. Odpowiedzi ślijcie pod adres konkurs@o.pl w temacie wiadomości wpisując Cities Aviv. Bilety otrzymają pierwsze trzy osoby, które napiszą do nas z poprawną odpowiedzią.

Uwaga! Weźmiemy pod uwagę wyłącznie zgłoszenia przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl.
Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/ Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Bilety otrzymują Arek Koch, Roman Adamiec, Jacek Brzoza. Gratulujemy!

Cities Aviv (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cities Aviv (źródło: materiały prasowe organizatora)

Koncert Cities Aviv to trzecia odsłona projektu Something Must Break, który jesienią wystartował na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Kuratorem cyklu jest Artur Rojek, który dba o wyszukiwanie wykonawców przełamujących wszelkie bariery. Pod tym względem Cities Aviv nie zawiedzie koneserów alternatywnych brzmień. Cities Aviv to nie tylko raper, ale też producent i muzyk, który swą przygodę z muzyką zaczynał w składzie punkowego zespołu Copwatch. Fascynacja hip-hopem sprawiła jednak, że podjął się solowej kariery. W 2011 roku opublikował pierwszy mixtape, w 2014 roku – debiutancki album Come to Life , a rok później drugą solową płytę Your Discretion Is Trust. Ten ostatni krążek został doskonale przyjęty przez fanów i krytyków.

Organizator konkursu: O.pl