Wygraj bilet na widowisko muzyczne z udziałem Janusza Radka

29 stycznia 2011 roku o godz. godz.19.00 w krakowskim klubie Alchemia odbędzie się widowisko muzyczne z udziałem Janusza Radka. Dla osoby, która jako pierwsza odpowie na pytanie:

Jaki tytuł nosi pierwsza solowa płyta Janusza Radka?

Przygotowane mamy podwójne zaproszenie na koncert Janusza Radka. Odpowiedzi prosimy kierować na adres: konkurs@o.pl

Podwójne zaproszenie otrzymuje: Tomasz Wawszkiewicz

Gratulujemy!

Janusz Radek, fot. W. Wieteska

Janusz Radek, fot. W. Wieteska

Janusz Radek – wokalista i aktor – zdobywca Grand Prix, nagrody publiczności i nagrody dziennikarzy na XXIV Przeglądzie Piosenki Aktorskiej Wrocław 2003. Laureat nagrody dziennikarzy podczas jubileuszowego KFPP Opole 2003. Janusz Radek jest również gwiazdą musicali: Jezus Christ Superstar w Teatrze rozrywki w Chorzowie, Sen Nocy Letniej w Teatrze Muzycznym w Gdyni i Opowieści Jedenastu Katów w teatrze Ludowym w Krakowie.

Królowa Nocy - spektakl w reżyserii Łukasza Czuja z Januszem Radkiem w roli Sandora Vessanyi (produkcja Panga Pank, premiera 17 października 2003) został uznany najlepszym przedstawieniem teatru muzycznego w ankiecie miesięcznika Teatr pt. Najlepsi w sezonie 2003/2004. Przypominamy, że wiosną album Królowa Nocy będący rejestracją live tego spektaklu (Magic Records 2003) otrzymał miano Złotej Płyty w miesiąc po premierze!

Widowisko muzyczne

Reżyserem i autorem scenariusza jest Łukasz Czuj.
Kostiumy: Michał Urban
Wokaliście towarzyszy zespół muzyczny w składzie:
Halina Jarczyk – skrzypce
Jacek Hołubowski – akordeon
Grzegorz Piętak – kontrabas
Czas trwania spektaklu: 70 minut