Wygraj bilet na koncert Kuby Badacha! – rozstrzygnięcie

Po jesiennym tournée, które po brzegi wypełniło większość sal koncertowych w Polsce, przyszła pora na wiosenną odsłonę oldschoolowych koncertów Badacha. Artysta wystąpi w siedmiu polskich miastach – Łodzi, Warszawie, Poznaniu, Lublinie, Gdańsku, Katowicach i Krakowie – a my mamy dla Was podwójne zaproszenie na każdy z koncertów! Jak je zdobyć? Obok kariery solowej Kuba Badach współtworzy dwa zespoły – napiszcie nam jak się nazywają.

Odpowiedzi wraz z miastem, w którym chcecie wybrać się na koncert, wysyłajcie pod adres konkurs@o.pl, w tytule wpisując Kuba Badach. Bilety otrzymają osoby, które jako pierwsze napiszą do nas z poprawną odpowiedzią.

Uwaga! Weźmiemy pod uwagę wyłącznie zgłoszenia przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl.
Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Bilety otrzymują Państwo Zbigniew Sapiński, Zdzisław Ruszkowski, Maciej Pęksa, Ewelina Grzanka oraz Magdalena Paruch. Gratulujemy!

Kuba Badach (źródło: materiały prasowe organizatora)

Kuba Badach (źródło: materiały prasowe organizatora)

Daty koncertów:

  • 20.04 – Łódź, Wytwórnia
  • 7.05 – Warszawa, Teatr Roma
  • 11.05 – Poznań, Sala Ziemi
  • 13.05 – Lublin, Centrum Spotkania Kultur
  • 26.05 – Gdańsk, Stary Maneż
  • 5.06 – Katowice, Katowice Miasto Ogrodów
  • 6.06 – Kraków, ICE Kraków

Oldschool zrodził się na przekór trendom, dla wszystkich tych, którzy tęsknią za ambitnym popem. Po prawie trzydziestu latach pracy na scenie i muzycznej aktywności jako wokalista, kompozytor i producent, po setkach koncertów i muzycznych kooperacji z plejadą najjaśniejszych gwiazd polskiej sceny, dziesiątkach płyt współtworzonych z rozlicznymi artystami, Kuba Badach postanowił stworzyć album pod tytułem Oldschool, będący pierwszym solowym, muzycznie autorskim krążkiem w dorobku artysty.

Organizator konkursu: O.pl