Wygraj bilet na koncert JustLanded!

Dnia 17 marca 2011 roku o godzinie 20.00 w krakowskiej Alchemii wystąpi zespół JustLanded. Dla czytelników O.pl mamy jedno podwójne zaproszenie na ten niezwykły koncert.

Aby otrzymać bilet należy do 9 marca napisać do nas na adres: konkurs@o.pl i odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się program, który Landy prowadzi w niezależnej amerykańskiej stacji MNN Cable TV.

Czekamy na wasze zgłoszenia!

Podójne zaproszenie na koncert otrzymuje: Tomasz Wawszkiewicz
Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie zgłoszenia.

JustLanded to nowojorskie trio proponujące muzykę bluesową i rock’n’rollową, połączoną z nowoczesną elektroniką. Formację można określić jako multimedialną, a to za sprawą mnogości form artystycznych, do których sięgają podczas swoich występów – łącząc muzykę z teatrem, video projekcjami i happeningiem.

Zespół grał w tak prestiżowych klubach jak nowojorskie CBGB (zaczynali tam miedzy innymi Ramones, Police, Blondie, Patti Smith, Television, Talking Heads), Elbow Room (Jimi Hendrix, Bob Dylan), Limelight, Chicago Blues, Kenny’s Castaway, Lion’s Den, DownTime, Terra Blues, Europa, Continental, Winston Club (Amsterdam). Polska publiczność mogła z kolei zaznajomić się z twórczością JustLanded podczas ubiegłorocznego Open’er Festival, gdzie zespół wystąpił z kosmiczną paradą promująca solarną energię wykorzystywaną podczas ich show.

17 marca 2011 roku, godzina 20.00
Klub Alchemia
ul. Estery 5
Kraków