Wygraj akredytację na konferencję Technologie mobilne w Instytucjach Kultury – rozstrzygnięcie

28 sierpnia w Warszawie odbędzie się V edycja seminarium w cyklu Informatyzacja Instytucji Kultury zatytułowana Technologie mobilne w Instytucjach Kultury. Dla czytelników O.pl przygotowaliśmy akredytację na konferencję. Aby zdobyć nagrodę należy odpowiedzieć na pytanie:

Czego dotyczyło poprzednie seminarium z cyklu Informatyzacja Instytucji Kultury, zorganizowane przez Centrum Promocji Informatyki?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu należy przesłać na adres: konkurs@o.pl. W tytule maila należy wpisać: Konferencja.

Rozstrzygnięcie konkursu: akredytację na seminarium otrzymuje pan Dariusz Parzych. Gratulujemy!

News O.pl / Konferencje

News O.pl / Konferencje

Podczas Forum zaprezentowane zostaną dobre praktyki zastosowania technologii mobilnych w działalności krajowych i zagranicznych instytucji kultury ułatwiające komunikację ze zwiedzającymi. Czy polskie instytucje kultury i sztuki są gotowe na konektywizm? Krok w stronę 3.0 – czy warto? Jak kształtuje się perspektywa trendów społecznych i kulturowych w zakresie wykorzystania technologii mobilnych w kulturze? Zagadnienia te zostaną omówione przez zaproszonych ekspertów i praktyków.

Organizator przekazał odbiorcom 10% rabat na udział w Forum. Aby z niego skorzystać, należy wypełnić formularz rabatowy, dostępny na stronie: https://www.cpi.com.pl/imprezy/2012/tm/formularz_pr10.php

W programie seminarium znajdują się między innymi:

  • Nowe technologie informacyjne jako narzędzie działań w sferze kultury i sztuki – dr Wojciech Siwak (Uniwersytet w Białymstoku)
  • Internet drugiej generacji – nowe formy uczestnictwa w kulturze – Szczepan Kloza (Uniwersytet w Białymstoku)
  • Aplikacje mobilne w służbie instytucjom kultury na przykładzie krajowych i zagranicznych projektów – Dariusz Kocięcki (LookSoft)
  • Edukacja i informacja mobilna w muzeach – Piotr Palma (MobileMS)
  • Artystyczne wykorzystanie technologii mobilnych – dr Maciej Ożóg (Uniwersytet Łódzki)
  • Domena publiczna, dozwolony użytek i licencje Creative Commons w technologiach mobilnych – adw. Marcin Lassota, LL.M. (Kancelaria Adwokacka Lassota i Partnerzy)
  • Oddziaływanie kulturowe technologii mobilnego Internetu – dr Maciej Ożóg (Uniwersytet Łódzki)

Aktualny program znajduje się na stronie: www.cpi.com.pl/patronat/tm/

Technologie mobilne w Instytucjach Kultury
Seminarium z cyklu Informatyzacja Instytucji Kultury
Organizator: Centrum Promocji Informatyki sp. z o.o.
28 sierpnia 2012 roku
Warszawa