Wschód Kultury – Inne Brzmienia – trzecia odsłona konkursu! – rozstrzygnięcie

Tegoroczna edycja Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival obędzie się w dniach 8–12 lipca. Przez 5 dni festiwalu w Lublinie zaprezentuje się 20 zespołów i projektów muzycznych, pojawią się artyści z aż 13 krajów świata, a na jedynych koncertach w Polsce usłyszymy między innymi Einstürzende Neubauten i Tony’ego Allena.

Z tej okazji mamy dla Państwa trzy zestawy gadżetów festiwalowych (torba, koszulka, plakat, smycz, pendrive, podkładka do siedzenia na krzesło) do wygrania przez trzy kolejne dni konkursu. Dziś część trzecia –  a zarazem ostatnia szansa na zdobycie nagród!

Trzeci zestaw wygra pierwszy czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe: Jak nazywają się muzycy wchodzący w skład projektu Rimbaud – którego będziemy mieli okazję posłuchać podczas tegorocznej edycji Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Wschód Kultury 3. Uwaga: odbiór nagród będzie możliwy jedynie osobiście w Lublinie podczas festiwalu Inne Brzmienia (8-12.07).

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: trzeci zestaw otrzymuje Kamila Nowosad. Gratulujemy!

„Słowobranie” podczas festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia (źródło: materiały prasowe)

„Słowobranie” podczas festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia (źródło: materiały prasowe)

Więcej o festiwalu

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 2015
Od 8 do 12 lipca 2015 roku
Warsztaty Kultury
Lublin

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Warsztaty Kultury w Lublinie