Wygraj gadżety festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia

Tegoroczna edycja Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival obędzie się w dniach 8–12 lipca. Przez 5 dni festiwalu w Lublinie zaprezentuje się 20 zespołów i projektów muzycznych, pojawią się artyści z aż 13 krajów świata, a na jedynych koncertach w Polsce usłyszymy między innymi Einstürzende Neubauten i Tony’ego Allena.

Z tej okazji mamy dla Państwa trzy zestawy gadżetów festiwalowych (torba, koszulka, plakat, smycz, pendrive, podkładka do siedzenia na krzesło) do wygrania przez trzy kolejne dni konkursu. Dziś część pierwsza!

Pierwszy zestaw wygra pierwszy czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie konkursowe: Jaki jest tytuł najnowszej płyty Tonego Allena, tegorocznej gwiazdy Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Wschód Kultury 1. Uwaga: odbiór nagród będzie możliwy jedynie osobiście w Lublinie podczas festiwalu Inne Brzmienia (8-12.07).

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: pierwszy zestaw gadżetów otrzymuje Michał Mielnik. Gratulujemy!

Tony Allen, fot. Bernard Benant (źródło: materiały prasowe)

Tony Allen, fot. Bernard Benant (źródło: materiały prasowe)

Więcej o festiwalu

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 2015
Od 8 do 12 lipca 2015 roku
Warsztaty Kultury
Lublin

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Warsztaty Kultury w Lublinie