Wrocławski Sound – wygraj bilety na koncerty

Piąta, jubileuszowa edycja przeglądu, który stał się już świętem wrocławskiej muzyki zarówno dla artystów, jak i dla publiczności, obędzie się 6 i 7 grudnia we wrocławskim Imparcie. W tym roku podczas trwającego pięć dni Wrocławskiego Soundu zaprezentowane zostaną kolejne odkrycia wrocławskiej sceny muzycznej oraz twórczość uznanych już dolnośląskich artystów.

Mamy dla Państwa po jednej podwójnej wejściówce na każdy z dni festiwalowych (w całości). Wygra 3 i 13 czytelnik, który wymieni dwa inne festiwale lub przeglądy organizowane przez Biuro Festiwalowe Impart 2016.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Wrocławski Sound.

Rozstrzygnięcie: wejściówki otrzymują Justyna Pokojewska i Anna Milanik. Gratulujemy!

Wrocławski Sound (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wrocławski Sound (źródło: materiały prasowe organizatora)

W tym roku na Wrocławskim Soundzie wystąpi 12 najciekawszych wrocławskich muzycznych projektów ostatnich miesięcy, a część z nich w nowych odsłonach i aranżacjach. Nie zabraknie także wrocławskich premier koncertowych prezentujących najnowsze materiały autorstwa zaproszonych do udziału w przeglądzie artystów. Spodziewać można się również eksperymentalnych projektów scenicznych.

5. Wrocławski Sound
od 6 do 7 grudnia 2013 roku
ul. Mazowiecka 17, Biuro Festiwalowe Impart 2016
Wrocław

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator konkursu: Biuro Festiwalowe Impart 2016 we współpracy z agencją Lion Stage Management.