Wygraj bilety na Ludzi i Aniołów – spektakl Teatru Współczesnego w Warszawie – rozstrzygnięcie

28 i 29 sierpnia Teatr Współczesny w Warszawie zaprasza na spektakl Ludzie i Anioły Wiktora Szenderowicza – satyryka, scenarzysty i reżysera, znanego z wnikliwej i ciętej krytyki rosyjskich elit – w reżyserii Wojciecha Adamczyka. To komedia obfitująca w nieoczekiwane, często zabawne zwroty akcji i jak każda inteligentna zabawa, nie pozbawiona jest poważnych refleksji.

Mamy dla Państwa cztery podwójne zaproszenia na ten spektakl (dwa na piątek 28 sierpnia i dwa na sobotę 29 sierpnia). Wygrają pierwsze cztery osoby, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie: Jaki tytuł miała słynna audycja telewizyjna, której twórcą był Wiktor Szenderowicz?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz wybraną datą spektaklu czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Ludzie i Anioły.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Bilety otrzymują Sylwia Krajnik (piątek), Michał Mielnik i Jan Dowis (sobota). Gratulujemy!

Spektakl „Ludzie i Anioły”, tekst: Wiktor Szenderwoicz, reżyseria: Wojciech Adamczyk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spektakl „Ludzie i Anioły”, tekst: Wiktor Szenderwoicz, reżyseria: Wojciech Adamczyk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nocą w mieszkaniu Iwana Paszkina, moskiewskiego biznesmena, pojawia się nieoczekiwanie tajemniczy gość. Jego wiedza o prywatnym życiu gospodarza i jego intymnych szczegółach (w większości niezbyt pochlebnych) jest imponująca a zarazem przerażająca, a w dodatku celem wizyty okazuje się załatwienie formalności koniecznych do przeniesienia biznesmena… na tamten świat.

[…] Dzięki Orzechowskiemu i Zielińskiemu, którzy przez dwie godziny nie schodzą ze sceny i cały czas ze sobą rozmawiają, widowisko we Współczesnym przypomina, czym może być dialog w teatrze. Sztuka konwersacji to dziś dziedzina raczej zapomniana, a i mistrzów w niej mamy niewielu. Sławomir Orzechowski i Andrzej Zieliński należą do nich ponad wszelką wątpliwość.

Jacek Wakar, „Dziennik – Kultura”, nr 85, 10 kwietnia 2009

Ludzie i Anioły
Tekst: Wiktor Szenderowicz
Przekład: Jerzy Czech
Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenografia: Marcin Stajewski
Czas trwania: 1 godz. 50 min
Spektakle: 28 i 29 sierpnia 2015 roku, godz. 19.00
Teatr Współczesny w Warszawie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Współczesny w Warszawie

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR