Odpowiedz na pytanie i wygraj książkę Wiesława Łukaszewskiego Udręka życia – rozstrzygnięcie konkursu!

Do księgarń trafiła nowa książka Wiesława Łukaszewskiego Udręka życia. Książka zyskała tytuł Psychologicznej Książki Roku 2010. W naszym konkursie do wygrania trzy egzemplarze książki. Aby je zdobyć wystarczy napisać do nas na adres konkurs@o.pl i poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Podaj tytuły innych publikacji Wiesława Łukaszewskiego.

Zwycięzcami konkursu zostali: Przemek Tryć, Michał Krysa oraz Patrycja Malik.

Gratulujemy!

Udręka życia (źródło: materiał prasowy wydawnictwa)

Udręka życia (źródło: materiał prasowy wydawnictwa)

Uspokajam: nie napisałem książki o śmierci. Nie jest to książka ani o śmierci, ani o umieraniu. To książka o tym, że ludzie – chcąc lub nie chcąc – niekiedy myślą o śmierci. Trudno byłoby temu zaprzeczyć. Ludzie przejmują się śmiercią, nie jest im ona obojętna. Więcej, myśli o śmierci prawie zawsze i prawie u wszystkich wzbudzają przykre skojarzenia i przykre emocje.

To jest książka o tym, co dzieje się z ludźmi (w ludziach), którym myśli o śmierci przyszły do głowy. O tym, jak radzą sobie z przykrymi emocjami, i o tym, co daje im ukojenie. Także o tym, co wzmaga niepokoje dotyczące śmierci, co myśli o śmierci czyni bardziej dostępnymi, a niekiedy wręcz natrętnymi.

Wiesław Łukaszewski – wybitny autorytet z zakresu psychologii społecznej i psychologii osobowości. Autor wielu istotnych artykułów publikowanych w prestiżowych pismach psychologicznych. Znawca tematyki wytrwałości. Miłośnik dobrej literatury. Obecnie profesor na Wydziale Zamiejscowym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie, w latach 1993–2003 przewodniczący Komitetu Nauk Psychologicznych PAN, obecnie członek prezydium Komitetu Nauk Psychologicznych PAN.

Cytaty


Magazyn

Sonda

Działalność której instytucji zajmującej się promowaniem designu cenisz najbardziej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR