Wielka Gala Sezonu 2014/2015 Teatru Wielkiego w Łodzi – rozstrzygnięcie

27 września przed Teatrem Wielkim w Łodzi odbędzie się Wielka Gala Sezonu 2014/2015.

Mamy dla Państwa 5 podwójnych zaproszeń na to wydarzenie. Bilety trafią do pierwszych pięciu czytelników, którzy na adres konkurs@o.pl prześlą swoje dane: imię i nazwisko. W tytule prosimy wpisać: Wielka Gala Sezonu.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie maile przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: zaproszenia otrzymują Joanna Nowak-Malowaniec, Jacek Malowaniec, Małgorzata Panufnik, Michał Panufnik i Barbara Nowak.

Wielka Gala Sezonu 2014/2015 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wielka Gala Sezonu 2014/2015 (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wielka Gala Sezonu 2014/2015 – to pierwsze tego rodzaju wydarzenie w historii Teatru Wielkiego w Łodzi, ale też okazja jest niecodzienne – Jubileusz 60-lecia opery w Łodzi, nad którym swojego patronatu honorowego udzielił Prezydent RP Bronisław Komorowski.

W plenerowej scenerii placu Dąbrowskiego – na estradzie i z pomocą specjalnych wielkoformatowych ekranów – zaprezentowane zostaną fragmenty dzieł będących w repertuarze Teatru, znaczących realizacji z przeszłości oraz tych planowanych na sezon 2014/2015. Będą więc m.in.: Eugeniusz Oniegin, Traviata, Trubadur, Opowieści Hoffmanna, Adriana Lecouvreur, Dialogi karmelitanek, Straszny dwór, Baron cygański, Kniaź Igor.

A wykonawcy… soliści Teatru Wielkiego w Łodzi, zaproszeni goście z polskich teatrów operowych oraz chór, balet i orkiestra pod dyrekcją mistrza batuty – Tadeusza Kozłowskiego.

Nie zabraknie też niespodzianek muzycznych i baletowych oraz zaskakujących – jak na widowisko plenerowe przystało – niecodziennych rozwiązań inscenizacyjnych.

Wielka Gala Sezonu 2014/2015
27 września 2014 roku
Teatr Wielki
Łódź

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Wielki w Łodzi