Weź udział w konkursie i wygraj Made in France vol.3

25 stycznia 2011 roku nakładem wydawnictwa Luna Music ukazała się trzecia część składanki Made in France vol.3 Płyta prezentuje współczesną scenę piosenki francuskiej, jak zwykle z silnym akcentem na przyjemne melodie i ciepłe aranżacje.

Spośród wszystkich osób, które napiszą na adres: konkurs@o.pl i podadzą prawidłową odpowiedź na pytanie konkursowe, rozlosujemy 2 nagrody w postaci albumu Made in France, vol. 3.

Pytanie konkursowe:

Proszę podać trzech wykonawców, których utwory znalały się na płycie Made In France Vol. 2

Na odpowiedzi czekamy do 4 lutego, godz. 12.00. W treści maila prosimy o podanie adresu, na który ma zotać wysłana nagroda.

Nagrodę otrzymują: Joanna Barszczewska i Tomasz Wawszkiewicz

Gratulujemy!

Made in France vol.3

Made in France vol.3

To już trzecia odsłona serii płytowej Made in France. Ideą cyklu jest prezentacja świeżych głosów Francji – utalentowanych i aktywnych na scenie, choć rzadko znanych z pierwszych stron gazet. Młodemu pokoleniu francuskich wykonawców udało się zachować stylistyczną odrębność – nie kopiują anglosaskich wzorów, co więcej, wytyczają nowe trendy, żonglują formą. Potencjał twórczy we Francji jest nadal ogromny.

Atmosfera zebranych utworów wiedzie wąskimi uliczkami Paryża, wzdłuż Sekwany, aż po rejony, gdzie życie ma w sobie coś małomiasteczkowego. Dynamiczne, pełne życia brzmienia metropolii i kojące dźwięki niespiesznych przedmieści przeplatają się ze sobą w kakofonii skojarzeń tego, co w muzyce francuskiej najlepsze.

Tytuł: Made in France, vol. 3
Wykonawcy: Różni
Wydawca: Luna Music
Premiera: styczeń 2011
Zawartość: 2 CD