Kliknij i wygraj książkę Warszafka płonie Fisza – rozstrzygnięcie

Bartosz Fisz Waglewski wraz z grupą Kim Nowak wystąpi 21 kwietnia na specjalnym koncercie w ramach 18. Europejskiego Portu Literackiego Wrocław, który potrwa od 19 do 21 kwietnia. Okazją do koncertu jest premiera książki Fisza Warszafka płonie wydanej w serii 33. Piosenki na papierze.

Dla czytelników O.pl przygotowaliśmy dwa egzemplarze książki Fisza. Wygrają wylosowane osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytanie:

Podaj nazwiska muzyków, których teksty do tej pory wydało Biuro Literackie w ramach tej serii.

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem prosimy przesyłać na adres: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Warszafka płonie.

Rozstrzygnięcie:

Egzemplarze książki otrzymują: Marian Śmiech i Joanna Ganobis.

Gratulujemy!

Bartosz „Fisz” Waglewski „Warszafka płonie” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Bartosz „Fisz” Waglewski „Warszafka płonie” – okładka (źródło: materiały prasowe)

Przez językowe łamańce i wykoślawiony do granic sens, mnóstwo nieoczywistych metafor i sensów, przez tysiąc pięćset sto gwiazd i płonącą Warszafkę, przez niespójne części ulic, gdzie spod dachów kapie deszcz a zegary wypełnia krew, gdzie nawet najlżejsze piórko ciąży jak wielki ciężki słoń, kroczący przez ukrytą muzyczność wersów i surowe dźwięki bitów wybrzmiewających w pamięci – prowadzi czytelników duet Bartosz F-I-eS-Zet Waglewski & Wojciech B-O-N-O Bonowicz.

Bartosz Fisz Waglewski, Warszafka płonie
Wydawnictwo: Biuro Literackie

  • Organizator konkursu: O.pl Polski Portal Kultury
  • Współorganizator konkursu: Biuro Literackie