UhUhBoo Project w TR Warszawa – wygraj bilety na koncert – rozstrzygnięcie

UhUhBoo Project, znany ze współpracy z Park Chan-wookiem i Piną Bausch, zagra 26 listopada w TR Warszawa, w ramach programu muzycznego Pięciu Smaków.

Mamy da Państwa dwa podwójne zaproszenia na koncert. Wygrają dwie pierwsze osoby, które napiszą co oznacza tajemniczy pierwszy człon nazwy zespołu.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem oraz numerem telefonu czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule maila prosimy wpisać: UhUhBoo Project.

Rozstrzygnięcie: bilety otrzymują Michał Mielnik i Karolina Schittler. Gratulujemy!

UhUhBoo Project (źródło: mat. organizatora)

UhUhBoo Project (źródło: mat. organizatora)

UhUhBoo Project sięga po wydobywane w niekonwencjonalny sposób dźwięki rockowego instrumentarium, które uzupełniają koreańskie instrumenty ludowe, np. bambusowy flet piri. Teksty piosenek to enigmatyczne, trudne do rozszyfrowania poematy awangardowe opowiadające o trudnej rzeczywistości za pomocą niecodziennych metafor.

Trzon UhUhBoo Project tworzą Baik Hyun-jhin (wokalista, autor tekstów, kompozytor i producent) oraz Jang Young-gyu (basista, kompozytor, aranżer i producent, założyciel zespołu Be-Being, który występował na wrocławskim Brave Festival w roku 2011). To oni otworzyli nowy rozdział w historii koreańskiego popu, dając przykład awangardowego podejścia do muzyki i niestandardowego myślenia o sztuce.

Członkowie UhUhBoo działają na wielu różnych polach, takich jak film, teatr, tradycyjna muzyka koreańska, taniec i sztuka współczesna, osiągając unikatowy i niekonwencjonalny efekt, czym już zapewnili sobie wyjątkowe miejsce pośród najważniejszych współczesnych twórców. Rozwijają nowe środki wyrazu nie oglądając się na trendy, wzbudzając jednocześnie niesłabnące zainteresowanie publiczności.

Koncert jest częścią programu Festiwalu Filmowego Pięć Smaków.

Koncert UhUhBoo Project
26 listopada 2013 roku
ul. Marszałkowska 8, TR Warszawa (Teatr Rozmaitości)

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator konkursu: FF Pięć Smaków