Trzeba było zostać dresiarzem – wygraj płytę Tego Typa Mesa! – rozstrzygnięcie

18 kwietnia pod szyldem wytwórni Alkopoligamia.com ukazał się czwarty solowy longplay Tego Typa Mesa Trzeba było zostać dresiarzem. 

Mamy dla Państwa egzemplarz płyty. Wygra siódmy czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie: W którym roku Ten Typ Mes nagrał swój pierwszy solowy album?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Ten Typ Mes. Płyta będzie do odebrania w redakcji portalu O.pl (w Krakowie).

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: płytę otrzymuje Marek Wilczak.

„Trzeba było zostać dresiarzem", okładka albumu (źródło: mat. prasowe)

„Trzeba było zostać dresiarzem", okładka albumu (źródło: mat. prasowe)

Ten Typ Mes na każdej płycie pokazuje coś nowego – eksperymentuje z flow, śpiewa, zaprasza do współpracy uznanych muzyków, od trębaczy jazzowych po producentów elektronicznych brzmień.

Album Trzeba było zostać dresiarzem, poza gościnnymi udziałami takich twórców, jak Andrzej Dąbrowski, Olaf Deriglasoff czy Skubas, został wzbogacony o książkę zawierającą 140 stron felietonów Mesa oraz nawiązujący do tytułu płyty plakat. Warstwa muzyczna to 17 premierowych utworów i dodatkowy, ukryty bonus track.  Płyta CD zawierająca 18 utworów jest już na półkach sklepów muzycznych, a wersję mp3 można pobrać m.in. ze strony wytwórni.

Ten Typ Mes – Trzeba było zostać dresiarzem
premiera albumu: 18 kwietnia 2014 roku
Wydawnictwo: Alkopoligamia.com

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator:  Alkopoligamia.com