Tribute to Astor Piazzolla – wygraj bilety na wrocławski koncert! – rozstrzygnięcie

15 września o godz. 19.00 we wrocławskiej Starej Giełdzie odbędzie się koncert  Anny Pietrzak i Olka Miśkiewicza zatytułowany Tribute to Astor Piazzolla. Koncert jest częścią wrozławskiego cyklu Podróże po strunach im. Marka Długosza.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na koncert. Wygra pierwszy czytelnik, który wymieni dwóch innych wykonawców, którzy wystąpili w ramach letniej odsłony cyklu Podróże po strunach.

Odpowiedzi, wraz z imieniem i nazwiskiem, prosimy kierować na adres: konkurs@o.pl. W tytule należy wpisać: Tribute to Astor Piazzolla.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom za udział w konkursie. Podwójne zaproszenie na koncert wygrywa pan Janusz Białek.
Gratulujemy!

Anna Pietrzak, fot Łukasz Rajchert (źródło: materiały prasowe Wrocławskiego Towarzystwa Gitarowego)

Anna Pietrzak, fot Łukasz Rajchert (źródło: materiały prasowe Wrocławskiego Towarzystwa Gitarowego)

Ostatni wrześniowy koncert Podróży po Strunach również będzie miał charakter wspomnieniowy. Z projektem Tribute to Astor Piazzolla wystąpi duet Anny Pietrzak (gitara) i Olka Miśkiewicza (akordeon). Ich koncert przeniesie publiczność aż do Argentyny, gdzie mieszkał i tworzył ten najbardziej zanany na świecie mistrz tanga. Muzycy mieli już okazję prezentować ten projekt, między innymi podczas Festiwalu Polska Akademia Gitary 2012 czy Koncertów Czwartkowych w Oleśnicy, wszędzie budząc zainteresowanie, tak muzyką Piazzolli jak i swoimi świetnymi wykonaniami. Składają się na nie doświadczenie sceniczne Anny Pietrzak i Olka Miśkiewicza oraz świeżość ich interpretacji.

Muzycy związani są z Dolnym Śląskiem i wrocławską Akademią Muzyczną. Zatem wrześniowe Podróże po Strunach będą również interesującą prezentacją lokalnej sceny muzycznej.

Anna Pietrzak i Olek Miśkiewicz

Tribute to Astor Piazzolla
15 września, godz. 19.00
Stara Giełda we Wrocławiu

Podróże po Strunach im. Marka Długosza – edycja letnia
Od 1 sierpnia do 15 września 2013 roku
Organizator: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator konkursu: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe