TIFF Festival we Wrocławiu – zdobądź karnety! – rozstrzygnięcie

TIFF Festival uznawany jest za jedno z trzech najważniejszych tego typu wydarzeń w Polsce. W tym roku odbędzie się pod hasłem Rivers & Roads i skoncentrowany będzie na tematyce podróży. Dziesięć intensywnych dni festiwalowych – od 1 do 11 września – stanowić będzie niezwykłą, fotograficzną wyprawę – odbędą się wystawy, pokazy slajdów, debaty, warsztaty oraz spotkania z artystami i kuratorami.

Mamy dla Państwa trzy karnety na cały festiwal. Wygrają szósta, dwunasta i osiemnasta osoba, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: Które z amerykańskich miast jest bohaterem jednej z wystaw w ramach programu głównego TIFF Festival?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł prosimy wpisać: TIFF Festival.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: karnety otrzymują Dominika Tudzias, Joanna Jaszczyk i Magda Marcinkowska. Gratulujemy!

Ania Cywińska, „It started” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Ania Cywińska, „It started” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Zawierające się w programie głównym wystawy podzielone zostały na trzy wątki tematyczne: skupiający się na obserwacjach nowych rzeczywistości fotografów (Imigracje/Emigracje), poświęcony podróży do nieistniejących rzeczywistości przez samo medium fotografii (Wyprawy Wyobrażone) oraz stworzony w drodze podczas podróży zainspirowanych przez sam TIFF Festival (W drodze).

W tegorocznej sekcji Publikacje, na którą złożą się trzy wystawy, organizatorzy postanowili opowiedzieć o wielowątkowości tworzenia książek fotograficznych. Nowością jest przygotowany we współpracy z magazynem „Fresh From Poland” przegląd makiet książek fotograficznych.

Sekcja HUB to centrum aktywności okołofestiwalowych. Przyświeca jej idea łączenia ludzi, wymiany myśli, poszerzania horyzontów. Luźne spotkania znajomych i nieznajomych, spotkania z twórcami, kuratorami i konfrontacja poglądów.

Więcej na temat TIFF Festival 2016

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: TIFF Festival 2016