The Necks – wygraj bilety na koncert! – rozstrzygnięcie

Czwarte wydarzenie muzycznego projektu Something Must Break, którego kuratorem jest Artur Rojek, ma dla Was nie lada gratkę! Cykl, którego celem jest poszerzanie muzycznych horyzontów gości artystów burzących schematy, których trudno zaszufladkować. Będzie się działo! Tym razem za sprawą The Necks. Mistrzowie improwizacji już w czwartek 22 marca wystąpią na scenie Małopolskiego Ogrodu Sztuki w Krakowie, a my mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert! Jak je zdobyć? Napiszcie nam jacy muzycy tworzą muzyczne trio!

Odpowiedzi ślijcie na adres konkurs@o.pl w tytule wiadomości wpisując: The Necks. Bilety otrzymają pierwsze dwie osoby, które napiszą do nas z poprawną odpowiedzią.

Uwaga! Weźmiemy pod uwagę wyłącznie zgłoszenia przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl.
Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Bilety otrzymują Panowie Paweł Soja i Artur Hildebrand. Gratulujemy!

The Necks (źródło: materiały prasowe organizatora)

The Necks (źródło: materiały prasowe organizatora)

Członkowie The Necks zespół założyli w 1987 roku, mając na koncie bardzo różnorodne doświadczenia muzyczne (od bluesa do popu). Równie bogata i nieprzewidywalna okazała się twórczość tria. Klasyfikowana przez krytyków jako eksperymentalny jazz, rockowa awangarda, a nawet muzyka współczesna (porównania do Phillipa Glassa i LaMonte Younga). Siłą The Necks do dzisiaj pozostają jednak występy na żywo. Nieprzewidywalne, oparte na zespołowej improwizacji, zawsze uwzględniające specyfikę i akustykę danego miejsca. Taki będzie również krakowski koncert zespołu. Jak przyznają muzycy, wychodząc na scenę, nie myślą o tym, co i w jaki sposób będą grali. Zabierają siebie i fanów w dźwiękową podróż, która może zdarzyć się tylko w tym konkretnym czasie i miejscu.

Organizatorzy konkursu: O.pl