Wygraj trzeci tom Sztuki inwestowania w Sztukę! – rozstrzygnięcie

Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę Kamy Zboralskiej to trzecia część cyklu, którą poprzedzają tomy: Sztuka inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2004 – wyróżniony przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w konkursie na Najpiękniejszą książkę roku 2003 – oraz Sztuka inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2006.

Mamy dla Państwa trzy egzemplarze książki. Wygrają czwarta, ósma i dwunasta osoba, które prześlą nam swoje imię i nazwisko oraz adres korespondencyjny.

Na wiadomości czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł prosimy wpisać: Sztuka inwestowania.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: książki otrzymują Iwona Mączka, Jakub Kowalski i Edyta Zarębska. Gratulujemy!

Kama Zboralska, „Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę” (źródło: materiały prasowe)

Kama Zboralska, „Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę” (źródło: materiały prasowe)

W albumie zostało omówionych i zilustrowanych 37 czołowych polskich galerii sztuki współczesnej, m.in. Galeria Starmach, Zderzak, Leto, lokal30, Art. Agenda Nova, Galeria le Guern, Galeria Stefana Szydłowskiego, Propaganda. Galerie zarekomendowały po dwa nazwiska artystów, w których ich zdaniem warto zainwestować. Są to m.in. Jerzy Nowosielski, Henryk Stażewski, Jan Młodożeniec, Jerzy Panek, Jacek Sroka, Olga Wolniak, Norman Leto, Marek Żuławski. Dla każdego artysty zostały przeznaczone dwie strony, na których omówiono jego twórczość i pokazano jedną reprodukcję pracy.

Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę, tom 3
Autor: Kama Zboralska
Projekt i opracowanie graficzne: prof. Maciej Buszewicz
Fundacja Dobrej Książki

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Warszawskie Targi Sztuki