Wygraj Przewodnik po galeriach sztuki i roczny dostęp do Artinfo.pl! – rozstrzygnięcie

Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę to trzecia część cyklu, którą poprzedzają Sztuka inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2004, wyróżniona przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek w konkursie na „Najpiękniejszą książkę roku 2003”, oraz Sztuka inwestowania w Sztukę. Przewodnik po galeriach 2006.

Mamy dla Państwa trzy egzemplarze albumu wraz z dodatkiem – abonamentem na roczny dostęp do archiwum notowań aukcyjnych w Artinfo.pl. Wygrają szósta, trzynasta i siedemnasta osoba, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: Jak brzmią imiona i nazwiska dwóch artystów, których wystawy będą częścią tegorocznej, czternastej edycji Warszawskich Targów Sztuki?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem oraz adresem korespondencyjnym czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. Jako tytuł prosimy wpisać: Warszawskie Targi Sztuki.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: zwycięzcami konkursu zostali Sylwia Zawiślak, Izabela Grot oraz Mariusz Krych. Gratulujemy!

„Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę”, tom 3, autorka: Kama Zboralska (źródło: materiały Warszawskich Targów Sztuki)

„Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę”, tom 3, autorka: Kama Zboralska (źródło: materiały Warszawskich Targów Sztuki)

W albumie Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę zostało omówionych i zilustrowanych 37 czołowych polskich galerii sztuki współczesnej, m.in. Galeria Starmach, Zderzak, Leto, lokal30, Art. Agenda Nova, Galeria le Guern, Galeria Stefana Szydłowskiego, Propaganda. Galerie zarekomendowały po dwa nazwiska artystów, w których ich zdaniem warto zainwestować. Są to m.in. Jerzy Nowosielski, Henryk Stażewski, Jan Młodożeniec, Jerzy Panek, Jacek Sroka, Olga Wolniak, Norman Leto, Marek Żuławski. Na dwóch stronach przeznaczonych dla każdego artysty została omówiona ich twórczość i pokazana jedna reprodukcja pracy.

Przewodnik po galeriach sztuki. Sztuka inwestowania w Sztukę
Autorka: Kama Zboralska
Projekt i opracowanie graficzne: prof. Maciej Buszewicz
Wydawca: Fundacja Dobrej Książki

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Warszawskie Targi Sztuki