Steve Vai we Wrocławiu – wygraj bilet na koncert – rozstrzygnięcie

12 czerwca w Hali Stulecia Steve Vai oraz Evolution Tempo Orchestra wystąpią na jedynym koncercie w Polsce.

Dla czytelników O.pl przygotowaliśmy dwa pojedyncze bilety na koncert.

Aby wygrać należy w 2-3 zdaniach napisać, za co cenią Państwo Steve’a Vai’a. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem, adresem zamieszkania oraz numerem telefonu, czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule należy wpisać: Steve Vai.

ROZSTRZYGNIĘCIE:

Bilet na koncert Steve’a Vai’a otrzymują:

  • Klaudia Kąca-Jasic
  • Kuba Kleinschmidt

Gratulujemy!

Steve Vai, fot. Larry DiMarzio (źródło: mat. prasowe)

Steve Vai, fot. Larry DiMarzio (źródło: mat. prasowe)

Steve Vai nazywany jest gitarzystą wszech czasów, nawet przez tych, którzy nie są wielbicielami jego stylu gry. Już sam początek jego kariery był imponujący, gdy współpracował z takimi muzykami, jak Frank Zappa, David Lee Roth czy zespół Whitesnake. Grając w takim towarzystwie bardzo szybko został dostrzeżony przez środowisko muzyczne i od kilkudziesięciu lat to już jego nazwisko jest marką samą w sobie, a jego muzyka ideałem dla wielu, nawet najlepszych gitarzystów. Zawsze dążył do tego, by tworzyć unikalne dźwięki, próbować w muzyce tego, czego nikt nigdy jeszcze nie robił. Trzymając się tej zasady doszedł na absolutne szczyty prawdziwej sztuki, łącząc techniczne wirtuozerstwo z ujmującym artyzmem.

Artysta wydał 16 solowych płyt, a brał udział w nagraniu około sześćdziesięciu. Studyjne nagrania Steve’a Vaia nie mogą się jednak równać z ich wersjami koncertowymi, ponieważ dopiero w wydaniu na żywo docenić można niewiarygodną wirtuozerię jego gry. Jego ostatni koncert w Warszawie, w październiku ubiegłego roku został wysprzedany do ostatniego biletu. Steve Vai promował wówczas swoją najnowszą płytę The Story of Light. Na koncercie we Wrocławiu artysta zaprezentuje się w nieco innej stylistyce. Tym razem będzie to symfoniczny koncert, podczas którego gitarzyście towarzyszyć będzie orkiestra Evolution Tempo.

Koncert: Steve Vai Symfonicznie:
12 czerwca 2013 r., godz. 19.00.
Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1
Wrocław

Organizator konkursu: O.pl Polski Portal Kultury
Współorganizator konkursu: Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne