Cydr Lubelski Spragnieni Lata 2018 – wygraj wejściówki do strefy VIP lub płyty z autografem! – rozstrzygnięcie

Duet Smolik/Kev Fox, Marcelina, Kasia Lins i Bitamina zagrają podczas trasy koncertowej Cydr Lubelski Spragnieni Lata w Warszawie. Koncert odbędzie się 21 lipca w Warszawie – w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego. Artyści już zapowiadają, że na plenerowe lato szykują nowości! Będzie energetycznie i orzeźwiająco.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs. Do wygrania płyta z autografem, gadżety od marki Cydr Lubelski i wejściówki do strefy VIP! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Przy jakim projekcie pracowali wspólnie Andrzej Smolik i Tomasz Stańko? Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy: konkurs@o.pl w tytule wpisując Spragnieni lata.

Nagroda główna: płyta Smolika, gadżety od marki Cydr Lubelski i podwójna wejściówka VIP
Nagrody dodatkowe: 3 podwójne wejściówki do strefy VIP

Uwaga! Weźmiemy pod uwagę wyłącznie zgłoszenia przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl.
Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: Nagrody otrzymują Maciej Pęksa, Oliwia Haslehner oraz Piotr Cichecki. Gratulujemy!

Cydr Lubelski Spragnieni Lata (źródło: materiały prasowe organizatora)

Cydr Lubelski Spragnieni Lata (źródło: materiały prasowe organizatora)

 

Cydr Lubelski Spragnieni Lata to cykl plenerowych koncertów, prezentujących najnowsze projekty polskich muzyków. W ciągu 4 lat odbyło się 6 edycji trasy w 23 polskich miastach. W 40 koncertach wzięło udział 30 artystów i ponad 100-tysięczna publiczność. W 2017 na cydrowej scenie zagrali Iza Lach, Bovska i Dwa Sławy. Do tej pory w projekt zaangażowali się Natalia Przybysz, Tymon Tymański, Marika, L.U.C, Skubas, Julia Marcell, Xxanaxx, Rita Pax, The Dumplings, Gooral, Natalia Grosiak, Krzysztof Zalef Zalewski.

Organizator konkursu: O.pl