Śpiewnik Pana Wasowskiego w Teatrze Syrena – wygraj bilety

Warszawski Teatr Syrena zaprasza 6 lutego na spektakl muzyczny Śpiewnik Pana Wasowskiego z największymi przebojami duetu Wasowski i Przybora w wykonaniu Justyny Steczkowskiej i Wojciecha Malajkata. Reżyeria: Krzysztof Jaślar.

Mamy dla Państwa 3 podwójne zaproszenia na spektakl. Wygrają trzej pierwsi czytelnicy, którzy wymienią tytuły dwóch innych spektakli w reżyserii Krzysztofa Jaślara, które można było zobaczyć w Teatrze Syrena.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Śpiewnik.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: zaproszenia otrzymują Karol Wojda, Sebastian Szewczuk i Maciej Pęksa.

Wojciech Malajkat i Justyna Steczkowska w „Śpiewniku Pana Wasowskiego” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Wojciech Malajkat i Justyna Steczkowska w „Śpiewniku Pana Wasowskiego” (źródło: materiały prasowe organizatora)

Śpiewnik Pana Wasowskiego to żartobliwe przedstawienie muzyczne, w którym artyści kontynuują, tak charakterystyczną dla tekstów Jeremiego Przybory, zabawę słowami i znaczeniami. Wszystko skąpane w doskonałej muzyce i śpiewie Chóru Kameralnego Collegium Musicum. Na scenie będzie można zobaczyć prawdziwą współczesną diwę: Justynę Steczkowską oraz Wojciecha Malajkata, który całość opatrzy dowcipnym komentarzem. W spektaklu usłyszymy takie utwory jak: Bo we mnie jest sex, Rodzina, Kaziu zakochaj się czy Wesołe jest życie staruszka.

Śpiewnik Pana Wasowskiego
Reżyseria: Krzysztof Jaślar
6 lutego 2014 r.
Teatr Syrena
Warszawa

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Syrena