Siekiera – Tańce polskie w tonacji punk. Rozstrzygnięcie konkursu!

Od 13 do 15 stycznia 2012 r. w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie będzie można obejrzeć spektakl Siekiera! Tańce polskie w tonacji punk.

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenia na spektakl 14 i 15 stycznia 2012 r. Aby je zdobyć należy napisać do nas na adres konkurs@o.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

Podaj nazwy przynajmniej 3 zespołów, których utwory wykorzystane są w spektaklu.

Zwycięzcami konkursu zostali: Kalina Jarosz (14 stycznia) oraz Roman Lobis (15 stycznia).

Gratulujemy!

Siekiera, fot. Grzegorz Ziemiański (źródło: materiał prasowy)

Siekiera, fot. Grzegorz Ziemiański (źródło: materiał prasowy)

Punkowy koncert teatralny Łukasza Czuja jest opowieścią o Polsce widzianej oczami pełnego buntu zespołu punkowego (w roli charyzmatycznego wokalisty Tomasz Mars).

Kontestacja wolności w bezdusznym systemie i komentarz do relacji jednostka-społeczeństwo, oparte na piosenkach polskiego podziemia muzycznego z lat 80. i 90., to wszystko składa się na opowieść o Polsce, zmaganiu się z nią, o ceremoniach zapisanych w muzyce punkowej i tańcach tworzących wspólnotę.

Reżyseria: Łukasz Czuj, Kostiumy, przestrzeń: Elżbieta Rokita, Kierownictwo muzyczne: Aleksander Brzeziński, Wokal: Tomasz Mars, Klawisze, chórki: Aleksander Brzeziński, Gitara elektryczna, chórki: Paweł Nawrocki, Bas, chórki: Marek Henryk Mars, Perkusja, chórki: Damian Mielec

13-15 stycznia 2011 r.
Łaźnia Nowa
os. Szkolne 25
Kraków