Rozdajemy gadżety festiwalu Inne Brzmienia – II część konkursu! – rozstrzygnięcie

Tegoroczna edycja Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival obędzie się w dniach 8–12 lipca. Przez 5 dni festiwalu w Lublinie zaprezentuje się 20 zespołów i projektów muzycznych, pojawią się artyści z aż 13 krajów świata, a na jedynych koncertach w Polsce usłyszymy między innymi Einstürzende Neubauten i Tony’ego Allena.

Z tej okazji mamy dla Państwa trzy zestawy gadżetów festiwalowych (torba, koszulka, plakat, smycz, pendrive, podkładka do siedzenia na krzesło) do wygrania przez trzy kolejne dni konkursu. Dziś część druga!

Drugi zestaw wygra pierwszy czytelnik, który prawidłowo odpowie na pytanie: Co oznacza nazwa zespołu, który w tym roku będzie największą gwiazdą Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia – Einstürzende Neubauten?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Wschód Kultury 2. Uwaga: odbiór nagród będzie możliwy jedynie osobiście w Lublinie podczas festiwalu Inne Brzmienia (8-12.07).

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/

Rozstrzygnięcie: nagrodę otrzymuję Tomasz Siejka. Gratulujemy!

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival (źródło: materiały prasowe)

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival (źródło: materiały prasowe)

Festiwal będzie miał bardzo bogaty i wielowątkowy program. Jak co roku organizatorzy zadbają o uchwycenie szerokiego spectrum najświeższych i najciekawszych zjawisk w światowej muzyce; zjawisk funkcjonujących ponad granicami oraz wymykających się klasycznym podziałom gatunkowym.

Więcej o festiwalu

Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival 2015
Od 8 do 12 lipca 2015 roku
Warsztaty Kultury
Lublin

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Warsztaty Kultury w Lublinie