Podwójne zaproszenia na spektakle Teatru Nowego – rozstrzygnięty

W dniach od 9 do 11 lipca 2010 roku w Teatrze Nowym w Krakowie będzie można zobaczyć dwa przedstawienia.

Dla trzech pierwszych osób, które napiszą na adres konkurs@o.pl mamy przygotowane trzy podwójne zaproszenia. W treści maila proszę podać swoje dane (imię, nazwisko, miasto oraz dzień w jaki chcą Państwo skorzystać z zaproszenia). Zaproszenia będą do odebrania w kasie teatru.

UWAGA!!! Pięć pierwszych osób, które zadzwonią pod numer 790 451 322 o godz. 13- 14 otrzyma podwójne zaproszenie na przedstawienie Ćma, które odbędzie się 9 lipca.

"Griga", fot. archiwum Teatru Nowego w Krakowie

"Griga", fot. archiwum Teatru Nowego w Krakowie

9 lipca godz. 19.15

Ćma, reż. Piotr Sieklucki

Spektakl muzyczny promujący debiutancką płytę Jacka Stefanika, aktora i wokalistę nierozerwalnie związanego z miastem Łódź. Towarzyszący mu muzycy oraz literacka oprawa muzycznego wieczoru tworzą klimat pijanych bardów z knajp Nocne koszmary i ćma na żarówie…..

Słowa : Wojciech Oleksiewicz
Muzyka: Jacek Stefanik
Reżyseria świateł Marek Kutnik
Występują: Jacek Stefanik (aktor, wokal)
Sławomir Badowski
Marek Fedro (muzycy)

10 i 11 lipca godz. 19.15

Griga, spektakl wg opowiadań Antoniego Czechowa
reż. Piotr Sieklucki
Obsada: Dominik Nowak, Aneta Wirzinkiewicz, Piotr Sieklucki

Siedzimy koło nich i słuchamy o ich szczęściu i nieszczęściu, stajemy się gościem na tych urodzinach. Wszystko, co dzieje się na scenie, jest przesiąknięte tym, co zwiemy rosyjską duszą, tą tęsknotą, która może kazać wsiąść na koń i jechać bez celu, a naszym bohaterom każde pić bez końca. A jednocześnie Griga to nie smętne opowiadania, ale tryskająca humorem historia jednego spotkania. Widz wprowadzony w wesoły nastrój (również za sprawą częstowanej wódki) nie ma wyjścia – musi dobrze się bawić. A więc bawmy się!