Piotr Wyleżoł – wygraj bilety na koncert!

W dniach 14 i 15 marca 2011 roku o godzinie 20.30 w krakowskim klubie jazzowym Piec Art wystąpi Piotr Wyleżoł.

Wśród osób, które napiszą na adres: konkurs@o.pl i prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe, rozlosujemy zaproszenia na koncert 14 i 15 marca.

Pytanie konkursowe: W którym roku artysta otrzymał nominację do Fryderyka w kategorii Jazzowy Album Roku?

Podając podpowiedź prosimy o napisanie, w który dzień chcieliby Państwo wybrać się na koncert.

Podwójne zaproszenia na koncert otrzymują: Tomasz Konieczny (na 14 marca) i Mieczysław Golik (na 15 marca). Gratulujemy! i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Piotr Wyleżoł, piano solo

Piotr Wyleżoł, piano solo

Piotr Wyleżoł to pianista, kompozytor i improwizator. Jeden z czołowych polskich pianistów jazzowych. Absolwent Wydziału Jazz Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat wielu międzynarodowych konkursów, m.in. Konkursu Improwizacji Jazzowej w Katowicach (1998). Występował na wielu festiwalach w Polsce i na świecie. Do dnia dzisiejszego uczestniczył w nagraniach kilkudziesięciu płyt.

Lider własnych formacji, jak również muzyk zapraszany do współpracy przez wielu innych artystów (m.in. Nigel Kennedy, Janusz Muniak, Jarek Śmietana, Tomasz Stańko, Ewa Bem i wielu innych). Ma na swoim koncie pięć autorskich albumów. Ostatnia płyta pianisty - Children’s Episodes – została wydana w wytwórni Fresh Sound Records w serii New Talent, gdzie znajdziemy nazwiska takie jak Brad Mehldau, czy Chris Cheek. Od 2007 roku Piotr Wyleżoł prowadzi klasę fortepianu jazzowego na Akademii Muzycznej w Krakowie.

14 i 15 marca 2011 roku, godzina 20.30
Piec Art
ul. Szewska 12
Kraków