Odkryj Filozofię w buduarze

25 i 26 września 2010 roku o godz. 19.15 w krakowskim Teatrze Nowym będzie można zobaczyć spektakl w reż. Bogdana Hussakowskiego Filozofia w Buduarze.

Uwaga! dla dwóch pierwszych osób, które napiszą do nas na adres: konkurs@o.pl mamy przygotowane podwójne zaproszenia (jedno na sobotę, drugie na niedzielę). Czekamy na wasze zgłoszenia do czwartku.

Podwójne zaproszenia otrzymują:

Wojciech Dziedzic
Jacek Kwinta

Gratulujemy!!!

"Filozofia w buduarze"

"Filozofia w buduarze"

FILOZOFIA W BUDUARZE
Markiz de Sade
Reż. Bogdan Hussakowski,

Scenografia Joanna Braun, choreografia Dominika Knapik, charakteryzacja Anna Kmieć, Głos Edward Linde – Lubaszenko, obsada: Jakub Falkowski, Gracja Niedźwiedź, Dominika Knapik/Katarzyna Misiewicz-Żurek, Dominik Nowak, Piotr Sieklucki.

"Filozofia w buduarze"

"Filozofia w buduarze"

Kim był de Sade, każdy wie. Z grubsza: okrutnik, zboczeniec, maniak seksualny. Wyuzdany, owładnięty żądzą. Mało kto sięga po teksty de Sade’a, żeby przekonać się jak było w istocie. Bogdan Hussakowski robi to za widzów. Na deskach Teatru Nowego w Krakowie oglądać można światową! Prapremierę Filozofii w buduarze, która stanowi podobno najpełniejszy wyraz filozofii libertynizmu. Sceny są umowne, gesty intymne – często bardzo szerokie. Tekst nieustannie kłujący i brutalny pozostaje w opozycji do elegancji postaci i klarowności choreografii.

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR