“Obiekt seksualny” – do wygrania! :) – rozstrzygnięty

27 sierpnia 2010 roku swoją premierę ma krążek Artura Gotza. Debiutancka płyta młodego aktora, który rozpoczął swoją drogę muzyczną od Piwnicy pod Baranami, traktuje o relacjach damsko-męskich w kabaretowo-aktorskim ujęciu.

Dla 5 osób, które prześlą najbardziej oryginalną odpowiedź na pytanie: Kim jest bohater piosenki Artura Mam oczy pod pachami? mamy przygotowane płyty Artura Gotza Obiekt seksualny.

Kliknij i posłuchaj: Artur Gotz, “Mam oczy pod pachami”

Odpowiedzi proszę przesyłać na adres: konkurs@o.pl Prosimy również o podanie adresu na jaki ma zostać wysłana płyta.

Płyty otrzymują:

  • Mariola Rudzińska
  • Przemysław Bollin
  • Klaudia Lewandowska
  • Hanna Piecychna

GRATULUJEMY!

Artur Gotz "Obiekt seksualny"

Artur Gotz "Obiekt seksualny"

Mam oczy pod pachami, Nie traktuj mnie jak obiekt seksualny, Nie zażyłem pigułki, Obciążę cię za moją ciążę – to tylko fragmenty tego, co kryje się w Obiekcie seksualnym. Teksty wyszły spod piór Dariusza Rzontkowskiego, Michała Zabłockiego, Zbigniewa Książka, Barbary Stępniak-Wilk, Agnieszki Osieckiej, a muzyka – Zygmunta Koniecznego, Dariusza Rzontkowskiego, Marka Michalaka oraz Wojciecha Waglewskiego.

Artur Gotz

Urodzony w Krakowie, aktor młodego pokolenia, absolwent PWST im. L. Solskiego w Krakowie – Wydziały Zamiejscowe we Wrocławiu (2006 r.). Obecnie związany ze scenami warszawskimi – Teatrem Kamienica Emiliana Kamińskiego i Teatrem Współczesnym, współpracuje również z Teatrem Rozrywki w Chorzowie i Teatrem The Imagination w Londynie.

Debiutował w krakowskiej Piwnicy pod Baranami, w której rozpoczął współpracę z kompozytorem Zygmuntem Koniecznym. Z jego piosenką wydał singiel Usposobienie przyjemne, którego premiera odbyła się w marcu 2008 w Brukseli.

Swoje recitale piosenki aktorskiej i kabaretowej prezentował nie tylko w Polsce, ale i w Berlinie, Brukseli, Wiedniu, na Cyprze czy w USA. Występował na festiwalach teatralnych w Czechach, Francji, Słowacji, Wielkiej Brytanii, a także na 27. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2006 r. Współpracował ze Studiem 68 of theatre arts London w Gdyni pod patronatem Sean’a Connery.

Jest laureatem Międzynarodowej Nagrody Konsula Generalnego Republiki Czeskiej.

Ma na swoim koncie także kilka ról filmowych m.in. seminarzystę Jurija Nogę w filmie Karol – człowiek, który został papieżem (reż. G. Battiato) oraz Reportera Dzikowskiego w Wielkich ucieczkach.