…np. Majakowski znów na afiszu Wrocławskiego Teatru Współczesnego! rozstrzygnięcie konkursu!

Przejmująca podróż w czasie: od lat 20. ubiegłego wieku do dziś – z próby teatralnej w porewolucyjnej Rosji do współczesnego talk-show w telewizyjnym studio. Zderzenie mentalności człowieka epoki bolszewizmu z dzisiejszym spojrzeniem na świat. Znakomite aktorstwo, urzekająca muzyka Piotra Dziubka.

W naszym konkursie do wygrania dwa podwójne zaproszenia na spektakl w dniu 1 lutego 2012 roku o godzinie 18.15. Aby je zdobyć trzeba prawidłowo odpowiedzieć na pytanie:

Wymień trzy spektakle z bieżącego repertuaru Wrocławskiego Teatru Współczesnego, które wyreżyserowała dyrektor tego teatru Krystyna Meissner.

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@o.pl. Kto pierwszy ten lepszy!

Zwyciężczyniami konkursu zostały Anna Segeth i Joanna Sip.

Gratulujemy!

"np. Majakowski", fot. Bartłomiej Sowa

"np. Majakowski", fot. Bartłomiej Sowa

Spektakl grany jest na dwóch scenach Wrocławskiego Teatru Współczesnego – scenografię do I aktu zaprojektował Andrzej Witkowski, a do II – Mirek Kaczmarek. Reżyser, Krystyna Meissner, zbudowała przedstawienie w oparciu o dramaty i poezję Włodzimierza Majakowskiego – twórcy, który dał się uwieść polityce i zakończył życie strzelając sobie prosto w serce.

Krystyna Meissner o spektaklu:

Interesuje mnie człowiek, artysta szukający sensu życia w całkowitym zaangażowaniu się w ideę. Ideę wydającą się niezbędną dla zbawienia świata, która okazuje się wielkim oszustwem.

Publiczność o spektaklu:

Jeden z najlepszych spektakli WTW i wrocławskich ostatnich lat. Przejmujący w swej roli Bartosz Woźny, mistrzowska Mama Renesans w wykonaniu Tomasza Orpińskiego. Brawa dla Katarzyny Michalskiej! Ja chcę jeszcze raz!!! ;) [karolb]

Kiedy Woźny recytował wiersze Majakowskiego, aż ściskało w dołku. Słuchałam skamieniała…[saszetka]

 

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR