Napisz i wygraj bilety na Future Shorts One Best Of 2010

14 grudnia 2010 roku o godzinie 19.00 w krakowskim Kinie Pod Baranami odbędzie się kolejna edycja międzynarodowego festiwalu filmowego Future Shorts One Best Of 2010.

Dla dwóch pierwszych osób, które napiszą do nas (konkurs@o.pl) maila z prawidłową odpowiedzią na poniższe pytanie, przygotowaliśmy podwójne wejściówki na pokaz Future Shorts ONE.

Pytanie konkursowe:

Proszę wymienić co najmniej dwa tytuły filmów, które będzie można zobaczyć na wtorkowym pokazie.

Podwójne zaproszenia otrzymują:

  • Katarzyna Mirocha
  • Kacper Bauer

Gratulujemy!!!

Future Shorts One, Best of 2010, Kino Pod Baranami

Future Shorts One, Best of 2010, Kino Pod Baranami

Grudniowe wydanie Future Shorts reprezentuje najśmielsze i najciekawsze zjawiska w kinie krótkometrażowym. Kolorowe, wciągające, a czasami po prostu dziwne. W programie znajdą się m.in. teledyski takich twórców, jak Michel Gondry i OK GO, dziwaczna poklatkowa animacja The Lost Tribes of New York City, historia życia Georginy Spelvin, 74-letniej, dziś byłej gwiazdy filmów porno i wiele innych.

Future Shorts to największa na świecie platforma prezentacji i promocji filmów krótkometrażowych. Wybrane filmy z całego świata prezentowane są regularnie w 50 kinach w Europie, Afryce, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. W Krakowie pokazuje je Kino Pod Baranami.