Mikromusic na żywo w Klubie Wytwórnia – kliknij i wygraj bilet!

26 lutego 2011 roku o godz. 19.00 w łódzkim klubie Wytwórnia wystąpi Mikromusic – jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej łącząca wiele stylów bazując na jazzie i trip hopie.

Pierwsza osoba, która napisze na adres: konkurs@o.pl i poda tytuły wszystkich płyt zespołu Mikromusic, które dotychczas ukazały się na rynku, otrzyma podwójne zaproszenie na koncert!

Czekamy na wasze zgłoszenia!

Podwójne zaproszenie otrzymuje Katarzyna Plaskota. Gratulujemy!
Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Mikromusic

Mikromusic

Mikromusic to jedna z ciekawszych formacji młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Łączą wiele stylów, ale bazują na jazzie i trip hopie. I ponownie okazuje się, że tak pozornie różne gatunki muzyki tutaj współbrzmią nadspodziewanie spójnie. Enigmatyczny głos wokalistki – Natalii Grosiak jest prawdziwą wizytówką zespołu.

Od początku zespołowi kibicowali czołowi polscy muzycy, nierzadko wspierając pracę nad płytami. Na debiutanckim krążku Mikromusic pojawiło się wielu cenionych artystów m.in. Leszek Możdżer, multiinstrumentalista Sambor Dudziński, akordeonista Piotr Dziubek.

Wrocławska formacja znakomicie sprawdza się podczas koncertów. Mocą swojego talentu i oryginalnych aranżacji tworzą niepowtarzalny mikro-klimat, budując szczególną więź z publicznością.

Grupa została doceniona nominacją do Yacha za teledysk do utworu Sennik. Zespół ma również na swoim koncie nominację do Camerimage za teledysk do piosenki Thank God I’m a Woman. Na festiwalu Top Trendy formacja otrzymała nagrodę Prezydenta Sopotu, wcześnie triumfowali jako finaliści opolskich Debiutów.