Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego – konkurs z nagrodami! – rozstrzygnięty

W dniach od 15 do 16 maja 2010 roku potrwają XII Małopolskie Dni Dziedzictw Kulturowego z tej okazji przygotowaliśmy dla użytkowników O.pl konkurs. Dla 5 osób, które pierwsze odpowiedzą prawidłowo na pytanie:

Od którego roku organizowane są Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego?

przygotowaliśmy album Małopolska. Czas ludzki wydany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie. Wiadomości z prawidłowymi odpowiedziami proszę przesyłać na adres: konkurs@o.pl

W treści maila proszę podać swoje imię, nazwisko oraz adres na jaki ma zostać wysłana nagroda.

Dziękujemy wszystkim za prawidłowe odpowiedzi. Nagrody w konkursie otrzymują: Anna Kaczmarska z Zielonej Góry, Anna Nowocień z miejscowości Kanie, Agnieszka Chmielewska z Tomaszowa Lubelskiego, Dominika Mańka z Libiąża i Krzysztof Samborski z Rzeszowa.

Małopolska. Czas ludzki

Małopolska. Czas ludzki

Małopolska. Czas ludzki, wydana w tej samej serii, co Małopolska. Niepospolita prezentuje nieznane, mniej znane bądź niedoceniane elementy bogactwa kulturowego województwa małopolskiego. Podejmuje temat tradycyjnych obrzędów i zwyczajów towarzyszących mieszkańcom Małopolski w ich życiu codziennym. Stara się przybliżyć lub na nowo odkryć obyczaje, zachowania oraz miejsca stanowiące ważny składnik dziedzictwa historyczno-kulturowego naszego regionu.

Seria zachęca i pobudza odbiorców do samodzielnego odkrywania niezwykłych zwyczajów, ludzi i miejsc, których wciąż wiele można znaleźć w Małopolsce. Skierowana jest do odbiorcy aktywnego i poszukującego, zainteresowanego pogłębianiem swej wiedzy dotyczącej dorobku kulturowego Małopolski; osób dążących do odkrywania niepopularnych miejsc, ciekawych obiektów i zjawisk, których nie zadowala zawartość „zwykłych” przewodników,.

Małopolska. Czas ludzki
red. Katarzyna Bik
Wyd.: Urząd Marszałkowski Województwa Marszałkowskiego
Nr ISBN: 978-83-60538-23-4
Objętość: 232 strony
Format i okładka: 24×30 cm, zintegrowana okładka
Wersja językowa: polska