Ludzie i Anioły w Teatrze Współczesnym – zdobądź bilety! – rozstrzygnięcie

13, 14 i 15 listopada Teatr Współczesny w Warszawie zaprasza na spektakl Ludzie i Anioły Wiktora Szenderowicza – satyryka, scenarzysty i reżysera, znanego z wnikliwej i ciętej krytyki rosyjskich elit – w reżyserii Wojciecha Adamczyka. To komedia obfitująca w nieoczekiwane, często zabawne zwroty akcji i jak każda inteligentna zabawa, nie pozbawiona jest poważnych refleksji.

Mamy dla Państwa 3 podwójne zaproszenia na ten spektakl – po jednym na każdy dzień. Wygrają trzecia, ósma i trzynasta osoba, które prawidłowo podadzą tytuł innego spektaklu w reżyserii Wojciecha Adamczyka, obecnie granego przez Teatr Współczesny w Warszawie.

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem i nazwiskiem oraz wybraną datą spektaklu czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Ludzie i Anioły.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: bilety otrzymują Paweł Dubas, Jacek Małecki i Anna Bracka. Gratulujemy!

Spektakl „Ludzie i Anioły”, tekst: Wiktor Szenderwoicz, reżyseria: Wojciech Adamczyk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Spektakl „Ludzie i Anioły”, tekst: Wiktor Szenderwoicz, reżyseria: Wojciech Adamczyk (źródło: materiały prasowe organizatora)

Nocą w mieszkaniu Iwana Paszkina, moskiewskiego biznesmena, pojawia się nieoczekiwanie tajemniczy gość. Jego wiedza o prywatnym życiu gospodarza i jego intymnych szczegółach (w większości niezbyt pochlebnych) jest imponująca a zarazem przerażająca, a w dodatku celem wizyty okazuje się załatwienie formalności koniecznych do przeniesienia biznesmena… na tamten świat.

[…] Dzięki Orzechowskiemu i Zielińskiemu, którzy przez dwie godziny nie schodzą ze sceny i cały czas ze sobą rozmawiają, widowisko we Współczesnym przypomina, czym może być dialog w teatrze. Sztuka konwersacji to dziś dziedzina raczej zapomniana, a i mistrzów w niej mamy niewielu. Sławomir Orzechowski i Andrzej Zieliński należą do nich ponad wszelką wątpliwość.

Jacek Wakar, „Dziennik – Kultura”, nr 85, 10 kwietnia 2009

Ludzie i Anioły
Tekst: Wiktor Szenderowicz
Przekład: Jerzy Czech
Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Scenografia: Marcin Stajewski
Czas trwania: 1 godz. 50 min
Spektakle: 13, 14 i 15 listopada 2015 roku, godz. 19.00
Teatr Współczesny w Warszawie

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Współczesny w Warszawie