Zdobądź bilety na spektakl w Teatrze Współczesnym! – rozstrzygnięcie

21 i 22 marca Teatr Współczesny w Warszawie zaprasza na spektakl Ludzie i Anioły Wiktora Szenderowicza w reżyserii Wojciecha Adamczyka. 22 marca zostanie zagrany po raz dwusetny! To komedia obfitująca w nieoczekiwane, często zabawne zwroty akcji i jak każda inteligentna zabawa, nie pozbawiona jest poważnych refleksji.

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia, po jednym na każdy dzień. Wygrają dziesiąta i dwudziesta osoba, które poprawnie odpowiedzą na pytanie: Kto jest autorem przekładu sztuki Wiktora Szenderowicza Ludzie i Anioły?

Na odpowiedzi przesłane wraz z imieniem, nazwiskiem oraz wybraną datą spektaklu czekamy pod adresem: konkurs@o.pl. W tytule prosimy wpisać: Ludzie i Anioły.

Uwaga! Bierzemy pod uwagę wyłącznie odpowiedzi przesłane z adresu zapisanego do subskrypcji newslettera O.pl. Nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem? Zapisz się! http://newsletter.o.pl/
Polub O.pl na FB! >> facebook.com/opl.kultura

Rozstrzygnięcie: bilety otrzymują Tomasz Więcko i Teresa Niedziałek. Gratulujemy!

„Ludzie i anioły” – plakat (źródło: materiały prasowe)

„Ludzie i anioły” – plakat (źródło: materiały prasowe)

Nocą w mieszkaniu Iwana Paszkina, moskiewskiego biznesmena, pojawia się nieoczekiwanie tajemniczy gość. Jego wiedza o prywatnym życiu gospodarza i jego intymnych szczegółach (w większości niezbyt pochlebnych) jest imponująca a zarazem przerażająca, a w dodatku celem wizyty okazuje się załatwienie formalności koniecznych do przeniesienia biznesmena… na tamten świat.

[…] Dzięki Orzechowskiemu i Zielińskiemu, którzy przez dwie godziny nie schodzą ze sceny i cały czas ze sobą rozmawiają, widowisko we Współczesnym przypomina, czym może być dialog w teatrze. Sztuka konwersacji to dziś dziedzina raczej zapomniana, a i mistrzów w niej mamy niewielu. Sławomir Orzechowski i Andrzej Zieliński należą do nich ponad wszelką wątpliwość.

Jacek Wakar, „Dziennik – Kultura”, nr 85, 10 kwietnia 2009

Organizator konkursu: O.pl
Współorganizator: Teatr Współczesny w Warszawie