Lourdes w DKF Rotunda – rozstrzygnięcie konkursu

16 kwietnia 2012 roku o godz. 18.00 w DKF Rotunda w Krakowie odbędzie się pokaz filmu Lourdes w reż. Jessica Hauser. Dla czytelników O.pl przygotowaliśmy dwa podójne zaproszenia na seans.

Aby zdobyć bilet wystarczy wymienić tytuły trzech innych filmów reżyserki Jessiki Hausner. Odpowiedź wraz z imieniem i nazwiskiem należy przesłać na adres: konkurs@o.pl.

Zwycięzcy konkursu:

  • Pani Magdalena Ochocka
  • Pani Magdalena Jarosik

Gratulujemy!

Lourdes, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Lourdes, plakat (źródło: materiały prasowe organizatora)

Lourdes, reż. Jessica Hauser, wyst.: Sylvie Testud, Lea Seydoux, 2010, 96’

Kontrowersyjna opowieść i próba zrozumienia fenomenu słynnego francuskiego miejsca pielgrzymkowego w Lourdes. Nie szczędząc dobrodusznej ironii reżyserka opowiada o sparaliżowanej dziewczynie, która pielgrzymki traktuje instrumentalnie. Podróże te to także niezwykłe spotkania…

17 kwietnia o godz. 18.30 DKF Rotunda zaprezentuje film Czerwona pustynia w reż.  Michelangelo Antonioniego. Akcja rozgrywa się w deszczowej, mglistej i zimnej Rawennie. Kobieta i mężczyzna przeżywają romans. Wkrótce Guiliana zostaje oszukana przez wszystkich… Nagroda Międzynarodowej Federacji Krytyki Filmowej FIPRESCI na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji (1964).

Czerwona pustynia/Il deserto Rosso, scen.: Michelangelo Antonini, Tonino Guerra, zdj.: Carlo di Palma, muz.: Claudio Maielli, Vittorio Gelmetti, wyst.: Monica Vitti, Richard Harris, 1964, 120’

 

Sonda

Kolekcjonuję:

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zobacz archiwum

Cytaty


Magazyn

U have turned off the Artwork.

On the other hand U have become integrated with an interactive art experience.

Yes, U can go back but U can't change the fact that U've been integrated...

In case U want 2 turn the Artwork back on just click one of the other buttons.

CODEMANIPULATOR